Займатися улюбленою справою – значить бути успішним: Олексій Вадатурський поділився секретами успіху зі студентами Української академії лідерства

Цю зустріч за правом можна назвати традиційною, адже уже втретє за 2018 рік генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» отримує запрошення щодо співпраці від активних УАЛівців. Вперше секретами свого успіху  зі студентами Олексій Опанасович поділився ще у березні цього року. А вже наступного місяця генеральний директор відкрив своїм виступом Всеукраїнський форум лідерства, організований УАЛ за сприяння Міністерства молоді та спорту.
За словами організаторів зустрічі, у всіх її учасників є унікальна можливість поспілкуватися з справжнім лідером та почути цікаву історію успіху «НІБУЛОНа», масштабної компанії з європейським підходом до організації праці та модернізації виробництва тут, в Україні.
Виступ Олексія Вадатурського надзвичайно вразив молодь УАЛу, про це свідчить майже нескінченний потік питань від студентства. УАЛівці просили ще більше історій, ще більше життєвих прикладів, адже саме це і є важливим та цінним для них. Усі присутні протягом виступу генерального директора компанії «НІБУЛОН» майже безперестанку занотовували важливу і потрібну інформацію, якої не знайдеш в жодному навчальному підручнику; уважно переймали цінні поради, ефективність яких доведена самим життям – з його перешкодами та труднощами, злетами й радощами. Нижче наведено лише деякі з них.
Основою усіх здобутків у житті є копітка праця. Якщо ти будеш працювати над собою, то обов’язково досягнеш успіху. І якщо ви думаєте, що для того, щоб досягнути вершин чи то у нейрохірургії, чи космонавтиці, чи у розбудові власного бізнесу, досить міцних знань і вмінь, то ви помиляєтеся. Для досягнення успіху в будь-якій сфері важлива саме важка, можливо дещо монотонна праця – кожного дня, зранку до ночі. І не треба боятися будь-якої роботи, навіть чорнової. Бо успіх за тими, хто уміє усе, хто усе пройшов, хто не боїться викликів. Отже, треба працювати, багато працювати.
Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. У нашій компанії ми цінуємо молодих і талановитих. Середній вік працівників компанії складає 33–34 роки. Я намагаюся більше спілкуватися з молоддю, дослухатися до вас. Коли даєш дорогу молодим та оточуєш себе молодими людьми, то тоді й цікаво жити і працювати самому. Саме тоді і себе тримаєш у певній формі. А саморозвиток – основа успіху.
Займатися улюбленою справою – значить бути успішним. Ви – молоді і талановиті люди. У вас усе попереду. Але від того, який шлях ви оберете уже зараз, залежить ваше майбутнє. Тому на цьому етапі життя важливо спробувати себе за можливістю у різних сферах діяльності, щоб знайти своє. Треба любити справу, якою займаєшся, бо лише тоді ти вкладаєш душу в те, що робиш, лише тоді ти отримуєш задоволення. Якщо вам вдасться цього досягти, значить ви на правильному шляху!
Умійте знаходити позитив у всьому та перетворюйте його на успіх. Також треба уміти бачити позитив і радіти цьому. Коли я тільки починав робити перші кроки в бізнесі, у мене нічого не було, окрім власних знань та 6 однодумців, і нам вдалося розбудувати компанію. Дуже багато складнощів траплялося в житті, були неприємності – одна за одною, але я зрозумів, що як би не було складно для мене і для всієї команди, важливо зуміти знайти позитивний момент і викласти його так, щоб ця, навіть маленька приємність, була важливішою, ніж невдача.
Новий виклик – новий шанс. Ви повинні бути готовими, що випробування вас чекатимуть постійно в житті. І ви маєте сприймати це, як шанс, який дається вам для того, щоб зробити вибір, перемогти, досягти чогось. Коли є випробування, тоді буде характер, буде впевненість, буде успіх. Тому не бійтесь викликів. Це дуже важливо для кожного, хто хоче досягти чогось у цьому житті.
Такий виклик випав і на мою долю. Життя в селі вимагало важкої праці. І ще тоді, в дитинстві, я точно знав, що я буду старанно вчитися, наполегливо працювати і робити усе для того, щоб змінити ситуацію й допомогти батькам. В останні два роки навчання в школі я паралельно працював, щоб вийти не лише зі знаннями, а й зі стажем роботи. І це допомогло мені, одному зі школи, вступити до вищого навчального закладу. Я поставив ціль – будь-якою ціною досягти успіху, щоб підтримати батьків. І я зробив це.
Успішний керівник – відмінний організатор. Дуже добре, що ви уже зараз можете навчатися й розвиватися, змінюючи соціальне оточення. Ще недавно це була школа, сьогодні УАЛ, де ви маєте змогу спробувати себе у ролі керівників, організаторів. Ви реально можете отримати важливий досвід з ефективної організації команди. Обов’язки керівника на місцях допоможуть вам виховати важливі лідерські якості. Ви маєте збирати по крупиці такий досвід, навіть найменший, щоб потім у майбутньому стати справжнім керівником. Запам’ятайте, якщо вас помітили, обрали – вперед! Очолюйте, показуйте силу, організаторські здібності, проявляйте себе, щоб вас поважали оточуючі. Коли ви навчитеся організовуватися самі і організовувати  інших, тоді ви зможете досягти значних успіхів у житті.
Чесність з собою та з іншими – запорука успіху. З власного досвіду можу сказати, що для керівника, мабуть, найважливіше, щоб тобі вірили люди. І керівник повинен уміти обирати людей, щоб була гармонійна команда. А це, повірте, дуже важко, тому що люди різні, різний досвід, різні плани. Хтось приходить працювати, а хтось приходить вчитися. Керівник має цінувати тих людей, які вирішили розділити з тобою справу усього життя. А ще треба завжди бути чесним з людьми, зі своєю командою. Спілкування має бути прозорим. Лише будучи чесним, можна побудувати щось дійсно велике та грандіозне. Це моя позиція, так я будую своє життя, свою філософію вчинків.
Значне враження на УАЛівців справив фільм про компанію, який під кінець зустрічі було продемонстровано усім її учасникам. Студентство й менеджери академії просто вибухнули оплесками після його перегляду. Дуже приємно, що нам вдалося так вразити молодь, а значить, «НІБУЛОН» на правильному шляху.
Також студентство цікавила позиція Олексія Опанасовича стосовно нещодавно введеного воєнного стану в країні. На що генеральний директор відповів, що сьогодні, у такий нелегкий для країни час, усі українці мають згуртуватися, з розумінням поставитися до вимушених перевірок на дорогах та й просто у містах, а ще в міру власних сил сприяти тому, щоб Україна обов’язково була незалежною та самостійною.
На прощання, відповідаючи на останні запитання студентів, генеральний директор зазначив:
– Запитуєте, чи  міг я у 9–10 класі думати про те, чого досягну? Ні, не міг. Це важка праця, це численні виклики в житті, які диктують, що тобі робити в той чи інший момент, це низка важких прийнятих рішень, це робота усієї команди. І у нас ще скільки всього попереду!
Маємо надію, що ця зустріч стане для молодих та талановитих студентів з усієї України потужним мотиватором та джерелом натхнення на майбутні досягнення. Знаємо, що у залі зібралася свідома молодь, яка уже завтра відповідально підійде до вибору професії, яка любитиме свою справу, яка прагнутиме постійного розвитку та ніколи не зупинятиметься на досягнутому. Ми віримо, що у кожного з Вас буде своя історія успіху. А значить – за Вами прогрес, економічне зростання нашої країни!

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме