Уже третій буксир пр. POSS-115 готується поповнити нібулонівську флотилію

Третій буксир проекту POSS-115 (зам. 10030)
Судно пройшло ходові випробування, де були перевірені маневрені і швидкісні якості буксира, виконано налагодження та випробування буксирної лебідки. Разом із тим завершено налаштування радіонавігаційної апаратури та підтверджено всі специфікаційні характеристики судна. Також після завершення фінального фарбування палуб і маркування трубопроводів буксир буде введено в експлуатацію.
Четвертий буксир проекту POSS-115 (зам. 10031)
На судні ведеться монтаж систем машинного відділення, встановлення і підключення головного розподільного щита.  Водночас суднобудівники монтують пристрій підйому ходової рубки та завершують  ізоляцію приміщень та встановлення панельного зашиття у  житловому контурі.
Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)
Разом зі складанням і зварюванням  корпусу судна проводиться випробування  вже сформованих приміщень сухих відсіків, а також їх очистка та фарбування. Розпочато встановлення донно-бортової арматури. У сформованих приміщеннях і відсіках потужного самохідного перевантажувача триває монтаж труб і приварного насичення.  
Серед постачальників основного сучасного обладнання, що буде встановлено на 140-метровому перевантажувачі зі зерносховищами ємністю 13400 куб. м, такі відомі компанії, як SIA «RIGAS DIZELIS DG (Латвія), Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH (Німеччина), DMT MARINE EQUIPMENT S.A. (Румунія), Rolls-Royce (Фінляндія) та ін.  Наявність власних трюмів на судні забезпечує безперервну роботу кранів під час швартовних операцій з несамохідними суднами, що скоротить час на довантаження. Для обслуговування вантажних трюмів, а також проведення вантажно-розвантажувальних робіт в умовах порту і на відкритому рейді судно буде оснащено двома повноповоротними вантажними кранами Liebherr, які за рахунок зміщення на 3600 мм вліво від діаметральної площини судна, дозволятимуть розвантажувати судна типу Panamax.
У найближчих планах компанії збільшити чисельність флоту до 100 одиниць, тож одразу після спуску в травні найдовшого кранового судна класу “річка-море” за 25 років незалежної України, нібулонівська верф візьметься за будівництво нових проектів, серед яких портові буксири-штовхачі, буксири-кантувальники, несамохідні судна на 10 тис. тонн, несамохідні судна-майданчики відкритого типу, рейдовий катер та нафтоналивне несамохідне судно.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме