«ССЗ «НІБУЛОН» – підприємство, яке задає стандарти

Метою екскурсії стало підвищення рівня зацікавленості молоді у підприємницькій діяльності через призму успішного прикладу – ТОВ «Cуднобудівно-судноремнтний завод «НІБУЛОН». Серед екскурсантів були учні миколаївських загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв віком від 15 до 17 років. Екскурсію потужностями суднобудівно-судноремонтного заводу провів Микола Распопов, провідний технолог конструкторсько-технологічного відділу. Першою зупинкою став збірно-секційний цех, де гості одразу ж відчули суднобудівний ритм підприємства.Екскурсанти завітали до дільниці очищення та ґрунтування металу з лінією консервації металу Rösler, де листи металу проходять чистку та фарбування. Після цього гості попрямували до дільниці металообробки, де мали змогу спостерігати за порізкою металу на портальній машині плазмового різання SUPRAREX HD та за виготовленням деталей на сучасному обладнанні від кращих світових виробників.Чи не найбільше враження на учасників екскурсії справило кранове господарство заводу. Зокрема електрогідравлічний поворотний портальний кран LPS180 німецького виробника Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH вантажопідйомністю до 42 тонн. Побачене не залишило байдужим жодного з учасників екскурсії. Так, Артур Шамян поділився своїми враженнями:- Щойно я побачив найвищий рівень розвитку сучасних технологій в контексті суднобудування, яке у нашому місті, здавалося б, занепало. Все ж таки завдяки правильному управлінню і понятійному мисленню керівництва, його ставленню до виробничого процесу ми бачимо найвищу якість роботи. Я дуже хочу, щоб якомога більше людей отримувало відповідну освіту і працювало на таких підприємствах, щоб розвивати їх далі. Хочу, щоб українські підприємці брали приклад з Олексія Вадатурського і реалізовували свої ідеї так, щоб вони перетворювались на щось велике, масштабне і значиме для України та всього світу, як цей суднобудівний завод.Відзначили гості й роль суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» для Миколаївщини:- Я вважаю, що кожен поважаючий себе миколаївець повинен побачити це підприємство. Я переконаний, що воно є зразковим не тільки у нашому регіоні, а й у всій країні. Це те підприємство, яке правильно організовує ресурси і задає стандарти. Це приклад для наслідування, – говорить Данііл Григор’євський. – Мені здається, що суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» створює велику перспективу працевлаштування для студентів наших кораблебудівних ВНЗ, наприклад, НУК імені Адмірала Макарова. Я думаю, дуже важливо, що люди можуть працювати у гідних умовах на теренах України та бути поруч зі своїми родинами, – відмічає Віктор Деміров. Завершуючи знайомство з суднобудівним заводом, Артур Шамян підсумував загальне враження колективу про підприємство:- Добре, що суднобудування у Миколаєві збереглось і стрімко відроджується. А темпи модернізації та адаптації підприємства до викликів сучасного суднобудування свідчать, що суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» чекає колосальне зростання.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме