Сім суднобудівних замовлень одночасно

Перше несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10026)
Наразі  завершується налагодження системи кінематики відкриття і закриття трюмів, проводиться випробування на водонепроникність кришок люкового закриття. Паралельно з цим суднобудівники компанії закінчують остаточне фарбування відсіків та нанесення ватерлінії і логотипів. Отже, невдовзі перше 100-метрове судноз двома трюмами вантажомісткістю 5000 т та з покращеними експлуатаційними якостямибуде введено в експлуатацію і передано замовнику. 
Друге несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10027)
Триває установка насичення форпіка та завершуються випробування, очищення і фарбування сухих відсіків. Розпочато фарбування зовнішньої обшивки, а також нанесення марок занурення судна і його найменування. Незабаром судно буде спущено на воду для виконання добудівних робіт.
Перший та другий  буксири проекту Т3500 (зам. 10010, 10011)
На першому буксирі встановлена ​​ходова рубка, кожухи димових труб і носовий фальшборт. Тож тепер на стапельному майданчику проходить зварювання носової секції, надбудови і фальшборту, а в кормовій частині триває збирання корпусних конструкцій, що обрамляють гвинто-рульові колонки фірми Rolls-Royce.
У машинному відділенні паралельно з монтажем  труб баластної і осушувальної систем розпочато випробування кінгстонного  і льодового ящиків, що призначені для прийому забортної води, яка використовується для охолодження механізмів судна в літній та зимовий період. Готується до встановлення на судно щогла.
Разом із цим, на стапельному майданчику триває формування корпусу другого буксира проекту, а також виготовлення корпусних секцій носової частини корпусу і навігаційної рубки.
Перший та другий  буксири проекту POSS-115 (зам. 10028, 10029)
Триває порізка та гнуття  металу для виготовлення корпусів перших двох із чотирьох запланованих буксирів цього проекту. У збірно-секційному цеху і на передцеховому майданчику ведеться виготовлення перших секцій замовлень.
Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)
У цеху металообробки ведуться роботи з порізки деталей та гнуття металу для виготовлення корпусу судна. Тим часом у збірно-секційному цеху розпочато формування першої секції замовлення.
Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» у м. Миколаєві, – мало не єдине в Україні підприємство, що будує сьогодні повнокомплектні судна. Практично кожного місяця із заводського сліпу на воду спускається нове судно. Зокрема саме в день відкриття виставки, що проходитиме 23-25 травня, на воду буде спущено перший буксир проекту Т3500. Він призначений для проведення суден закордонного плавання по БДЛК, їх швартування до причалів терміналів компанії, транспортування караванів несамохідних суден (2-4 од.) по БДЛК та проведення караванів по каналах у період льодового стану в районах плавання р. Дніпро та Чорного моря.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме