Перевантажувальний термінал для зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідала група підприємців з Марокко.

За свою майже семирічну історію термінал «НІБУЛОНа» гостинно прийняв не один десяток делегацій із Франції, Німеччини, США, Білорусі, Молдови, Австралії, Ірландії та ін. Проте представники з африканської країни Марокко побували тут вперше. І перше, на що звернули увагу гості, спостерігаючи за процесом відбору проб щойно привезеного зерна, – колір українського ячменю. Він здався їм досить нетиповим, адже ячмінь у Марокко має значно темніший відтінок. Ознайомлюючись з технологічними можливостями сучасного устаткування на терміналі, бізнесмени цікавилися як глобальними питаннями – історією виникнення компанії, так і більш конкретними – кількістю споживаної  електроенергії на добу. На питання «Чи є у вас власний флот?» гості отримали ґрунтовну відповідь: «Зараз реалізується масштабний інвестиційний проект вартістю 150 млн. доларів США. Окрім будівництва семи елеваторів та річкових терміналів у чотирьох областях України, проект передбачає будівництво 24 барж змішаного («річка-море») плавання, а також будівництво і придбання 14 морських та річкових буксирів». Досить уважно приїжджі спостерігали за розвантаженням автомобілів. Систему ж  контролю дій, що відбуваються на терміналі, африканські підприємці вивчали зовсім детально. Така щира зацікавленість усіма системами роботи на терміналі пояснюється дещо схожою з їхньою та водночас протилежною системою роботи. Як розповів Мухаммед Хабіб, представник компанії «Holmarcom», яка займається агробізнесом, страхуванням та дослідженням можливих інвестицій у агросектор Марокко, вони вражені побаченим, адже у себе на батьківщині вони імпортують зерно, тоді як ТОВ СП «НІБУЛОН» – експортує. «У нас відбувається все теж саме, тільки у дзеркальному відображенні, – зауважив Мохамед Хабіб. – Завдяки цій екскурсії ми отримали чітку картину того, як працюють сучасні українські експортери». Наостанок гості з Марокко виразили вдячність керівництву ТОВ СП «НІБУЛОН» за привітність і гостинність, а також, зважаючи на те, що Марокко є великим імпортером пшениці та кукурудзи, висловили сподівання на подальше співробітництво з компанією Олексія Вадатурського. Саме це, за словами Йонеса Маамара, голови компанії «ONE», яка займається інвестиційною діяльністю у Марокко, і було метою цієї подорожі – встановлення довготривалого партнерства з українськими експортерами зерна. Фоторепортаж

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме