О. Вадатурський: «Термінал у Тернівці є найскладнішим будівельним об’єктом компанії»

Наразі всі будівельні роботи йдуть за планом.  І одразу за  приміщенням вагової, роботи в якому вже завершено, готуються до здачі під ключ решта допоміжних об’єктів підприємства, зокрема адміністративно-лабораторний корпус, трансформаторна підстанція, пожежне депо та механічні майстерні. Після чого розпочнуться роботи з благоустрою території.
Разом із тим в робочій вежі та автомобілерозвантажувачі, обшивка металом яких вже добігає кінця, паралельно встановлюється технологічне обладнання, пусконалагоджувальні та випробувальні роботи якого мають розпочатися вже з 15 травня. Повним ходом ведуться також бетонування фундаментів під великі і малі ємності, а також  сушарки.
У ході виробничої наради з керівниками підрядних організацій, яких загалом у будівництві  сучасного термінала задіяно близько 70, очільник «НІБУЛОНа» зазначив, що це найскладніший будівельний об’єкт компанії:
– Це найскладніший в геологічному плані майданчик, на якому доводиться будувати цей об’єкт. Тут дуже великий обсяг земляних робіт. Ми в одному місці опускаємо майданчик до 10 метрів, а в іншому, навпаки, на таку ж висоту піднімаємо. Тут нахил був близько 30 градусів, ми все це вирівнюємо, щоб майданчик був горизонтальній, тому що будувати такий об’єкт можна тільки на горизонтальній поверхні.
Однак для компанії немає непосильних завдань. Так, для вертикального планування території потужного промислового об’єкта в Тернівці загалом завезено 200 тис. куб. м ґрунту та переміщено близько 500 тис. куб. м. Окрім того, всі технологічні об’єкти підприємства серйозно зміцнюються за рахунок залізобетонних паль, загальна кількість до забиття яких близько 3500 одиниць.
Олексій Вадатурський також повідомив, що після завершення нересту компанія власними зусиллями виконає і днопоглиблення близько 2 км лівої притоки Дніпра – річки Плоска Осокорівка – для забезпечення водного підходу до вантажного причалу перевантажувального термінала. До того ж, задля безпеки судноплавства більше  12  км  водного  підходу (від операційної акваторії причалу до основного суднового ходу р. Дніпро)  буде облаштовано засобами навігаційного обладнання.
Перевантажувальний термінал у Тернівці, що вже з липня цього року прийматиме збіжжя нового врожаю,   значно скоротить витрати аграріїв як Запорізької, так і Дніпропетровської областей, а також розвантажить автошляхи на понад 12,5 тис. вантажівок.
– Цей об’єкт буде прикрасою двох областей – Запорізької та Дніпропетровської. Економічний ефект від будівництва цього об’єкта відчують аграрії всього регіону, тому що це південна точка Дніпропетровської області і північ Запорізької області. І автомобілі тепер не будуть проїжджати через Запоріжжя, через дамбу гідроелектростанції, не будуть їхати до Кам’янки-Дніпровської і Біленького. З цього регіону до нас на термінал у Біленькому в минулому році перевезли 84 тис. тонн зерна. Тому ми знаємо, що це зерно тепер зупиниться тут, плюс ми розширимо географію постачальників і завантажимо це підприємство без проблем, – відмітив О. Вадатурський.
Прийнята у місцевих сільгосптоваровиробників продукція доставляється до місця призначення флотом компанії, що на сьогодні вже налічує 73 судна. У найближчих планах «НІБУЛОна» переорієнтувати на водний транспорт 60 % своїх вантажів, що суттєво  заощадить на ремонті автодоріг.
Що ж до переваг для місцевого населення, то варто зазначити, що окрім близько 120 нових робочих місць та щорічного поповнення бюджету більше ніж 5 млн грн за рахунок сплачених компанією податків, «НІБУЛОН» реалізує і низку соціальних проектів, серед яких ремонт доріг, школи, будинку культури тощо.
– Ми взяли на себе зобов’язання підвести і відремонтувати 2 автомобільні дороги, відремонтувати дах школи, відремонтувати будинок культури, спорткомплекс, привести в належний стан центр села. Наші фахівці теж будуть тут жити, а для нас важливо, щоб у них були вирішені всі питання в соцсфері, – заявив генеральний директор компанії.
Також керівництво компанії переконано, що утримати молодь у селі та в країні в цілому можна лише за умови створення для них нормальних умов життя. Тож своїх співробітників «НІБУЛОН» має намір  забезпечити житловим будинком, що буде зведено за рахунок компанії, та навіть автомобілями.
– Ми вже будували житло на інших наших об’єктах, при введенні в експлуатацію і після введення в експлуатацію. А тут ми будемо будувати житло для наших фахівців одночасно з будівництвом термінала. Тут ми все потрібне будемо робити, тому що тут будуть працювати молоді люди. А молодій людині треба дати автомобіль, щоб вона могла поїхати в Запоріжжя, щоб у неї був гараж для автомобіля, щоб було житло нормальне. Щоб діти могли вчитися в школі і ходити в садок. Інакше ми тут молодь не втримаємо. Навіщо жити в Запоріжжі? Це важко. А тут можна жити на природі. Треба поїхати в супермаркет – сів в автомобіль, поїхав і купив. Або в театр з’їздив. Люди будуть задоволені. Всі питання будуть вирішуватися, – зазначив Олексій Вадатурський.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме