Нове несамохідне судно компанії проєкту В1500 пішло у свій перший рейс

Несамохідне судно-майданчик відкритого типу, збудоване на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», перевозить свій перший вантаж – забивні палі.З 13 січня протягом трьох днів на причалі перевантажувального термінала в Миколаєві тривало завантаження нового судна будівельними палями від виробника ТОВ «МЗЗБВ» (м. Миколаїв). У перший свій рейс несамохідне судно взяло 400 забивних паль загальною вагою 1000 тонн, які призначені для зведення першого перевантажувального термінала компанії у Дніпропетровській області – філії «Зеленодольська». Загалом до березня 2020 року водним транспортом для будівництва буде транспортовано ще 1540 комплектів (вага 7546 тонн).Сьогодні завантажене несамохідне судно з буксиром «NIBULON-4» відправилося до філії «Козацька» в Херсонській області. За інформацією фахівців судноплавної компанії, на перехід барже-буксирному складу треба близько доби.Тільки завдяки одному такому рейсу з автомобільних шляхів Миколаївської та Херсонської областей знято більше 41 вантажівки. У подальшому несамохідне судно-майданчик відкритого типу буде виконувати комерційні рейси з перевезень генеральних та навалювальних вантажів, а також забезпечувати будівництво та реконструкцію власних об’єктів інфраструктури необхідними матеріалами, що підвищить результативність роботи усього флоту «НІБУЛОНа» та дозволить наростити обсяги річкових перевезень.Отже, не лише зернові, а й будівельні вантажі «НІБУЛОН» усе активніше переорієнтовує на водний транспорт, зокрема залізобетонні плити, пісок, палі та ін. Транспортує флот і метал, вугілля, славнозвісні херсонські кавуни та дині. Освоїла компанія й перевезення великогабаритних вантажів, а саме печі для випалу залізорудних порід. Нагадаємо, проєкт В1500 – це несамохідні судна-майданчики відкритого типу вантажомісткістю 1500 тонн та площею вантажної палуби 860 кв. м, які призначені для перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів, у тому числі піску, гравію, добрив, пакетованих вантажів, лісу і лісоматеріалів та ін. Довжина судна – 75 м, ширина – 17 м, висота борту – 3,5 м. Перше судно цього проєкту було спущене на воду на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» у грудні 2019 року.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме