«НІБУЛОНівський» екологічний стандарт в дії: компанія провела зариблення Південного Бугу

«НІБУЛОН» відповідально ставиться до вирішення екологічних умов провадження своєї діяльності, зокрема, компанія регулярно здійснює заходи щодо попередження вичерпання природних ресурсів, одним з яких є зариблення. Цього разу вселення малька відбувалось у місці розташування перевантажувального термінала філії «Вознесенська» (с. Бузьке, Вознесенський р-н). Для цього у місцевого виробника ТОВ «КАРПІО» (ставки розташовані у м. Нова Одеса Миколаївської обл.) було придбано 4,3 тонни рибопосадкового матеріалу товстолобика на суму понад 234 тис. грн. Увесь ланцюжок від завантаження малька до його випуску у водойму проходив за присутності представників Державної екологічної інспекції південно-західного округу, Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Миколаївській області й представників місцевої громади. – Зариблення є дуже важливим процесом для збереження та покращення водних біоресурсів. Основною метою заходів є відновлення популяцій аборигенних видів риб, їх кількісного та видового складу. Крім того, зариблення сприяє біологічному очищенню річок та поліпшує екосистему водойм, – зазначив державний інспектор з охорони навколишнього середовища Державної екологічної інспекції південно-західного округу Олексій Глущенко.Важливу роль «НІБУЛОНа» для життєдіяльності та належного стану річкової артерії Півдня України відзначив голова Бузької ОТГ Юрій Заволока:- Південний Буг поступово мілів. Якби свого часу у 2016 році компанія не побудувала тут філію «Вознесенська», не провела днопоглиблювальні роботи й не відновила судноплавство, у нашій місцевості й надалі процвітало б браконьєрство. Флот, який оперує на річці, не дає можливості браконьєрам здійснювати вилов риби. А такі регулярні акції з зариблення Бугу за участю представників громади – свідчення соціально відповідального ставлення бізнесу до навколишнього середовища.Варто відзначити, що у 2016 році компанія розпочала заходи щодо попередження вичерпання природних ресурсів Південного Бугу. Тоді у результаті двох етапів зариблення річка поповнилась 152 тис. екземплярів рослиноїдних риб (товстолоб, білий амур) та коропом. У 2017 році до водойми було вселено 246 тис. голів товстолоба, білого амура та коропа, а 2019-го артерія поповнилася ще 40 тис. голів товстолоба. Так, загальна вага рибопосадкового матеріалу, яку було випущено до головної артерії Миколаївщини за останні шість років, сягнула понад 15,6 тонн. А загалом, за весь час реалізації патріотичного масштабного проєкту компанії з відродження українських річок як транспортних артерій, починаючи з 2009 року «НІБУЛОН» провів 18 зариблень. Завдяки регулярності таких компенсаційних заходів компанія вселила в річки Дніпро та Південний Буг, Каховське, Канівське, Кременчуцьке та Дніпровське водосховища близько 70 тонн зарибку товстолобика, білого амура та коропа на суму більш ніж 3 млн грн.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме