«НІБУЛОН» запустив 40 тисяч голів товстолобика у річку Південний Буг

У своїй багатоплановій діяльності «НІБУЛОН» завжди дотримується одного з ключових принципів успішного бізнесу – охорона навколишнього середовища. Компанія втілює власний екологічний стандарт, встановлюючи на усіх підприємствах технологічне обладнання кращих світових виробників задля захисту атмосферного повітря, водного середовища та ґрунтів, впроваджуючи програми з енергозбереження та природоохоронні програми, а також проводячи на регулярній основі заходи щодо попередження вичерпання природних ресурсів, одним з яких є зариблення.
Так, напередодні нового року для покращення екологічного стану Південного Бугу біля підприємства компанії – філії «Новоодеська» – відбулося зариблення річки мальками товстолобика.
Усього у річку вселено 40 тис. голів рибопосадкового матеріалу на суму близько 55 тис. грн. Зарибок «НІБУЛОН» придбав на договірних засадах у ТОВ «Карпіо» (ставки розташовані у м. Нова Одеса), яке має ветеринарний документ про відсутність небезпечних захворювань.
Як завжди контроль за проведенням робіт із зариблення здійснювала спеціально створена комісія, до складу якої увійшли представники Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області, Державної екологічної інспекції у Миколаївській області. Також у заході взяли участь працівники філії «Новоодеська».
– Вселення здійснювалося за результатами робіт компанії із прочищення суднового ходу на Костянтинівському перекаті Південного Бугу, які компанія провела у 2018 році. Мальки товстолобика, якими сьогодні поповнили річку, – цьоголітки, середня вага кожного становить приблизно 26 грам, – повідомила заступник начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області – начальник відділу іхтіології та регулювання рибальства Євгенія Хиренко.
За словами інженера з охорони навколишнього середовища компанії «НІБУЛОН» Ірини Плошник:
 – Мета зариблення – відтворення іхтіофауни річки та поліпшення її екологічного стану, адже товстолоб є цінним біомеліоратором, що харчується вищою водною рослинністю, тим самим перешкоджаючи надмірному заростанню водного об’єкту. Проведені заходи матимуть позитивний ефект для збереження унікальної природи річки Південний Буг. У майбутньому, якщо ми будемо проводити днопоглиблювальні роботи, за результатами іхтіологічних досліджень компанія знову проведе компенсаційні заходи рибному господарству.
Це не вперше «НІБУЛОН» здійснює заходи щодо попередження вичерпання природних ресурсів Південного Бугу. Так, у 2016 році у результаті двох етапів зариблення у річку вселено мальків товстолоба та білого амура загальною вагою 4,3 тонни. 2017-го річка поповнилася ще понад 6 тоннами товстолоба, білого амура та коропа. Таким чином, лише за останні чотири роки головна водна артерія півдня України завдяки «НІБУЛОНу» поповнилася близько 440 тис. екземплярів рибопосадкового матеріалу.
Нагадаємо, в листопаді 2019 року у с. Тернівка Запорізької області компанія «НІБУЛОН» провела другий етап зариблення Дніпра 10 тоннами товстолобика на загальну суму близько 600 тис. грн, а також висадила більше 200 молодих дерев верби і берези.
 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме