«НІБУЛОН» відправив власними вагонами першу партію збіжжя

«…Для повного щастя нам не вистачало залізничних вагонів.  Ми прийняли рішення і за дуже короткий термін вирішили це питання й вже їх отримали…»,  –  так оголосив про цю новину Олексій Вадатурський на своїй сторінці у фейсбук.
Минув лише тиждень, а 20 вагонів уже надійшли під навантаження на один з комплексів компанії – філію «Смотрич» (Кам’янець-Подільський район, Хмельницька обл.). Оснащене  високопродуктивним обладнанням  підприємство в максимально короткі терміни здійснив навантаження. І продукція вже відправлена до перевантажувального термінала в місті Миколаїв.
Вагони-хопери бункерного  типу  для перевезення зерна моделі 19-6869 виробництва ТОВ «Дослідний-механічний завод  „КАРПАТИ”» мають сучасні характеристики: вантажопідйомність – 70,5  тонн, об’єм кузова – 120 куб. м. Для порівняння: вагони моделі 19-752, які сьогодні надаються АТ «Укрзалізниця»,  мають об’єм кузова 94 куб. м.
Тож «НІБУЛОНівські» вагони  першими оцінили працівники філії «Смотрич»: «Я в захваті, вони не просто супернові та сучасні, але і дуже гарні та потужні – справжні несамохідні судна, тільки на залізниці. Тепер у нас, елеваторів, що не мають доступу для відвантаження на воду, також є свій флот!», –  повідомив директор підприємства компанії Руслан Гурський.
   Як зазначає Олексій Вадатурський, донедавна компанія не планувала придбання вагонів, адже, на його думку, насправді вагонного парку в Україні достатньо для того, щоб навіть перевозити в два рази більше збіжжя:
«Тільки оборот вагонів має бути з центра України до порту 3-4 дні (туди і у зворотному напрямку), а не 10-12, як сьогодні. Отож скільки вагонів не додавай, якщо ефективність їх використання не буде покращена, то ситуація не зміниться, а обіг вагонів навіть погіршиться: їх постійно не вистачатиме, і вони перетворяться у склади на колесах», – зазначив він.
Натомість у «НІБУЛОН» за плечима багаторічний успішний досвід організації логістичної інфраструктури в Україні. Сучасні комплекси з приймання і відвантаження компанії здатні максимально ефективно завантажувати вагони, тому оберт маршруту у компанії три дні, тоді як інші використовують вагони в 3-4 рази менш ефективно.Вагони не мають бути просто складом на колеса – а засобом ефективної доставки товару.На думку керівництва компанії, Україні слід перейняти успішний досвід провідних країн світу в організації логістичної інфраструктури. Це стосується не лише залізниці, але й автотранспорту і водних перевезень.
    

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме