Відсутність контролю за технічним станом вантажівок – шлях до махінацій та маніпуляцій

І саме відсутністю контролю користуються недобросовісні власники і водії автотранспортних засобів.

11 липня 2018 року на територію перевантажувального термінала філії «Новоодеська» компанії «НІБУЛОН» заїхав автотранспортний засіб ФОП Ванденко І.  А.  Фахівці компанії відразу помітили невідповідність технічного стану вантажівки та зношеність її механізмів, утім, з метою недопущення можливих дорожньо-транспортних пригод з непередбачуваними наслідками, у разі, якщо вона продовжить свій рух автошляхами області, водію було дозволено розвантажити продукцію.

Під  час  розвантажування  автомобіля  на  автомобілерозвантажувачі  виникли  технічні  складнощі,  які  пов’язані  з  конструктивними особливостями  автомобіля,  конструкція  якого не  є  стандартною, тому  при виконанні  розвантажувальних робіт сталося незначне підтікання мастила з  мосту  вантажівки. І хоча фахівці нашої компанії запропонували відразу надати технічну допомогу для  усунення  цієї проблеми, щоб водій безперешкодно міг дістатися місця гаражування, останній категорично відмовився залишати територію підприємства. Більше того, водій вирішив скористатися фактом фіксації несправності свого автотранспортного засобу та почав вимагати грошову компенсацію, яка значно перевищувала реальну.

Водій за власним бажанням залишався на території підприємства в  місці розташування  пожежного водоймища, заблокувавши під’їзди до цієї  споруди  і  таким чином   створивши  небезпечну  ситуацію  на  випадок  нештатної  ситуації  на підприємстві  підвищеної  пожежної  небезпеки. Він  залишався  там   до приїзду експертів національної поліції  для фіксації несправності автотранспортного засобу. Слідча група національної поліції прибула для огляду автотранспортного засобу в суботу, 14 липня 2018 року. Після завершення огляду та підписання протоколу водій, він же власник, Ванденко Ігор Анатолійович  залишив територію підприємства компанії на власному автотранспортному засобі та самостійно на  очах  у багатьох  свідків   виїхав  до м. Вознесенськ, що  підтверджується відповідними відеоматеріалами,  які  є в  нас  у  наявності.

Таким чином, жодних позаштатних ситуацій на підприємстві вищезазначена ситуація не викликала. І нашу думку, була навмисно спровокована самим водієм з метою отримання додаткової вигоди.  

Але, на жаль, ми знову змушені звернути увагу громадськості на відсутність контролю з боку державних органів (у т. ч. і підпорядкованих МІУ) за технічним станом автотранспортних засобів, адже рух на дорогах вантажівок, які мають такі технічні несправності, – це не лише руйнування автошляхів, але й загроза життю багатьох людей. І саме відсутністю контролю користуються недобросовісні власники і водії автотранспортних засобів.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.