Відключення електропостачання у Голій Пристані не пов'язане з будівництвом термінала компанії «НІБУЛОН»

Середньодобове споживання електроенергії нашим будівельним майданчиком складає всього 60 кВт/год, що також не може бути причиною і аварійних відключень у місті.

Сьогодні інтернет-виданням News.online.ua була розповсюджена новина, що в Голій Пристані Херсонської області відбуваються спалахи сальмонельозу і що нібито, на думку місцевого жителя, причиною появи цієї кишкової інфекції є компанія «НІБУЛОН», яка «веде лінію до себе».

Ситуацію прокоментував технічний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олег Підгородецький:
«Інформація про причини виникнення кишкової інфекції в Голій Пристані абсолютно не відповідає дійсності. Це все вигадки людей через нестачу достовірної інформації. По-перше, жодних робіт із прокладення комунікацій з електропостачання на замовлення нашої компанії не ведеться, а отже, і відключення електропостачання в місті здійснюється не на потребу «НІБУЛОНа». Зараз відбувається прокладання газопроводу, але це жодним чином не впливає на подачу електроенергії в місто. У зоні виконання цих робіт електромереж немає. Усі роботи на замовлення нашої компанії проводяться суворо відповідно до технічного регламенту.

Середньодобове споживання електроенергії нашим будівельним майданчиком складає всього 60 кВт/год, що також не може бути причиною і аварійних відключень у місті.

До речі, аварійні відключення від електропостачання у місті не є рідкістю. Зношені електромережі, вітрове навантаження на лінію електропередач та значне навантаження на мережі у зв’язку з різким зростанням денних температур призводять до щоденних аварійних відключень у місті.  На жаль, це проблема не сьогоднішнього дня.

Наприклад, минулого вівторка, нашу компанію, як і всіх споживачів міста, також повідомили, що останні відключення в т. ч. і нашого будівельного майданчика від електропостачання відбулися через проведення аварійних робіт на електропідстанції в Голій Пристані.

За  понад 25 років своєї діяльності ми стикалися з різноманітними методами нечесної боротьби з нашою компанією. У нас намагалися забрати бізнес, блокували підходи з води та суші до наших підприємств, нам підпалювали офіс, відкривали кримінальні справи, застосовували і багато інших брудних прийомів. Нас безпідставно звинувачували у всіх гріхах та негараздах: монополізували річку, розбили всі дороги і т.п. І звинувачують нас, як правило, ті, хто самостійно нічого не створили і нічого не зроблять в житті, і не хочуть бачити винним нікого, крім компанії «НІБУЛОН».

Але «НІБУЛОН» вистояв і продовжуватиме успішно реалізовувати свою інвестиційну програму з відродження Дніпра та Південного Бугу як головних транспортних артерій України. Ми й надалі будемо продовжувати дотримуватися своєї державницької позиції, вести просвітницьку діяльність, розвивати українську логістичну інфраструктуру, підвищувати рівень української сільськогосподарської продукції на зовнішніх ринках, відроджувати Україну. Нас не зупинити!»

Новини компанії

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.