Офіційна заява: інформація про проведення компанією днопоглиблювальних робіт 1-4 листопада не відповідає дійсності

Про подальший перебіг подій ми повідомимо громадськість додатково.

31 жовтня 2017 року заступник генерального директора «НІБУЛОНу» по взаємодії з органами влади Володимир Клименко, виступаючи на круглому столі «Аграрна Україна. Концепція світової першості», заявив, що компанія планує провести експериментальні днопоглиблювальні роботи на р. Дніпро в період з 1 до 4 листопада.

Як ми вже повідомляли раніше, на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» було збудоване унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно проекту СДС-15  з назвою «МИКОЛАЇВЕЦЬ».

Судно вже пройшло ходові випробування,  введене в експлуатацію та готове до виконання робіт. На ньому встановлено екскаватор з гідромолотом, що може дробити скельні породи, а також гідронасосну станцію, яка може передавати 2 тис. м3 пульпи за годину на відстань 1,5 км. «МИКОЛАЇВЕЦЬ» може працювати на глибинах до 15 метрів як ковшем, так і фрезою та гідромолотом. Потужності цього унікального для України та універсального судна дозволять поглибити і Дніпро, і Південний Буг. Про готовність виконати ці роботи ми неодноразово заявляли.

Упродовж 2012-2015 рр. ми отримували всі необхідні дозвільні документи, які є чинними і сьогодні. Але, у зв’язку з певними змінами в законодавстві та щоб не давати приводів недоброзичливцям і т. з. диванним експертам для власного піару та дискредитації нашої компанії, ми за власної ініціативи вирішили оновити документи. «НІБУЛОН»  – законослухняна компанія, тож про проведення цих робіт оповіщені як місцеві громади, так і відповідні державні органи влади.

Таким чином, заява щодо проведення компанією днопоглиблювальних робіт на лімітуючих перекатах Дніпровського та Дніпродзержинського водосховищ у період з 1 до 4 листопада поточного року – передчасна та помилкова.

Тільки після отримання оновлених дозвільних документів ми виконаємо експериментальні днопоглиблювальні роботи на  Дніпрі. За ходом цих робіт матимуть змогу спостерігати як представники влади та ЗМІ, так і громадські активісти та місцева громада. Про подальший перебіг подій ми повідомимо громадськість додатково.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН