«НІБУЛОН» розглядає можливість будівництва термінала у м. Генічеськ, але в найближчі роки не планує транспортування через Волго-Донський канал

Про свої наміри в майбутньому побудувати перевантажувальний термінал у м. Генічеськ (Херсонська обл.) наша компанія оголосила ще п’ять років тому, навесні 2012, коли було розпочато будівництво першого елеваторного комплексу компанії на Херсонщині – філії «Козацька».

Кілька тижнів тому під час виробничої наради на будівельному майданчику майбутнього перевантажувального термінала у м. Гола Пристань (Херсонська обл.) генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський розповів журналістам про плани збудувати у 2018 році підприємство на Азовському морі, в Генічеську. Інформація про плани компанії «НІБУЛОН» надалі розвивати логістичну інфраструктуру Херсонщини, на жаль, (з незнання або навмисно) була перекручена різними (переважно проросійськими) виданнями та опублікована в контексті начебто намірів співпраці нашої компанії з країною-агресором.  Ми хочемо на корені припинити будь-які подібні провокації на цю тему, підкресливши, що позиція компанії «НІБУЛОН» та її керівництва була і залишається патріотичною та незмінною з початку російської агресії, окупації Криму та проведення АТО.

Про свої наміри в майбутньому побудувати перевантажувальний термінал у м. Генічеськ (Херсонська обл.) наша компанія оголосила ще п’ять років тому, навесні 2012, коли було розпочато будівництво першого елеваторного комплексу компанії на Херсонщині – філії «Козацька». Розташування на Азовському морі мало стати логістичною перевагою майбутнього об’єкта, а висока потреба аграріїв півдня Херсонщини в елеваторних потужностях підкреслювала перспективність інвестицій у це будівництво. Але окупація Криму, початок російської агресії, проведення АТО негативно вплинули на логістику Азовського моря.  Тому цього року «НІБУЛОН» розпочав будівництво іншого перевантажувального термінала в Херсонській області на березі Дніпра – у м. Гола Пристань. З початком нового аграрного сезону цей об’єкт вже буде приймати зерно, вирощене херсонськими аграріями.

Однак компанія «НІБУЛОН» не звикла відступатися від своїх планів, незважаючи на будь-які перешкоди. Сьогодні аграрії півдня Херсонщини залишилися без ефективної логістичної інфраструктури, а тому змушені транспортувати збіжжя на великі відстані, до Херсона чи нашого підприємства у Миколаєві, або у смт Козацьке (Бериславський район Херсонської обл.), що, у свою чергу, навряд чи сприяє як отриманню додаткового прибутку місцевими сільгосптоваровиробниками, так і збереженню автомобільних шляхів. За проектом компанії «НІБУЛОН», перевантажувальний термінал у м. Генічеськ матиме ще й потужності з відвантаження на залізничний транспорт, що дозволить зберегти автошляхи регіону та зменшити витрати херсонських аграріїв на транспортування зерна. Сільгосптоваровиробникам буде набагато вигідніше доставляти збіжжя на новий високотехнологічний термінал малотоннажними вантажівками на невеликі відстані, звідки все прийняте зерно вже транспортуватиметься залізницею.

З огляду на це наша компанія і надалі планує будівництво перевантажувального термінала у м. Генічеськ, зокрема, ми розглядаємо таку можливість у 2018 році. Звичайно ж перспективність такого будівництва залежатиме від подальшого розвитку ситуації з окупацією Кримського півострову та агресією з боку Російської Федерації.

Найближчим часом компанія «НІБУЛОН» не вбачає можливим транспортування зерна через Волго-Донський судноплавний канал із відомих усім причин. Проте сьогодні наші фахівці вивчають інші можливості поставки української сільгосппродукції на експорт.

Незважаючи на непрості часи, наша компанія не зупиняє реалізацію потужного інвестиційного проекту з розбудови вітчизняної економіки: ми продовжуємо відроджувати річкове судноплавство та повертаємо суднобудівну славу України, зводимо мережу елеваторів та перевантажувальних терміналів. Ми віримо в нашу перемогу і майбутнє України як економічно потужної і незалежної держави і докладаємо максимум зусиль для пришвидшення процесу економічного розквіту України.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.