"НІБУЛОН" непричетний до проблем, що виникли на суднобудівних заводах компанії "Смарт-Холдинг"

Днями компанія «Смарт-Холдинг» у своїй заяві фактично звинуватила «НІБУЛОН» у «…спробах паралізувати роботу заводу і створити умови для його передачі в «потрібні» руки».

«Кримінальне провадження було зареєстроване ГПУ за заявою народного депутата України, члена фракції БПП, Андрія Вадатурського, який, як і лідер однойменної партії, має свої інтереси в суднобудівній галузі. ТОВ СП «НІБУЛОН», фактичним співвласником якого є А. Вадатурський, являється прямим конкурентом ЧСЗ в галузі суднобудування і перевалки вантажів», –  зазначається у повідомленні.

Офіційно заявляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має жодного відношення до будь-яких кримінальних проваджень, перевірок та інших дій з боку правоохоронних та інших органів державної влади як стосовно Чорноморського суднобудівного заводу, його посадових осіб та власників, так і стосовно інших підприємств, що входять до складу компанії «Смарт-Холдинг».

По-перше, ми не розглядали, не розглядаємо і не плануємо розглядати ЧСЗ чи будь-які інші суднобудівні заводи в якості об’єктів для придбання у власність, передачі в управління тощо. Тож і можливість приватизації суднобудівних заводів нас не цікавить.

Провідні фінансові установи, зокрема Міжнародна фінансова корпорація, Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції та розвитку та інші першокласні західні й українські банки, з якими ми успішно співпрацюємо, детально ознайомлені зі стратегією розвитку компанії і їм також відомо, що ми не плануємо збільшувати наші потужності за рахунок поглинання, злиття чи придбання нових підприємств.

До речі, ми підтримуємо добросусідські та партнерські відносини з різними суднобудівними заводами, зокрема й з тими, що входять до складу «Смарт-Холдингу»: ЧСЗ, ХСЗ. І не беремо участі у корпоративних війнах.

По-друге, власних наявних суднобудівних потужностей нам цілком достатньо для реалізації стратегічних планів та успішного розвитку нашої компанії.

Взагалі, ми не планували займатися суднобудуванням і розраховували, що вже існуючі суднобудівні підприємства Миколаєва зможуть виконати всі наші замовлення. Але після  вимушеного будівництва судна на верфі в Румунії, через зупинку миколаївських заводів, ми прийняли рішення придбати невелике, занедбане на той момент, суднобудівне підприємство. Сьогодні ми активно його реконструюємо і вже в цьому році зможемо будувати повнокомплектні судна довжиною 140 метрів. Свої попередні досягнення ми продемонстрували під час минулорічної Міжнародної суднобудівної виставки, яку організували та провели на території нашого суднобудівно-судноремонтного заводу. Цього року ми знову плануємо провести аналогічний захід та продемонструвати наші нові досягнення та новації галузі в Україні та світі.

По-третє, суднобудування не є профільною діяльністю нашої компанії. Звичайно, ми б могли відновити роботу і великих суднобудівних підприємств, якщо була б така необхідність. Але для цього потрібно повністю перепрофілювати наше підприємство, а таких планів і потреб у нас немає.

По-четверте, ми, як експортна компанія, насправді виходимо з Миколаєва, переорієнтовуючи значну частку своїх вантажів на річки. Адже успішно реалізуючи свій інвестиційний проект з відродження Дніпра та Південного Бугу як головних транспортних артерій України, максимально мінімізуємо кількість сільськогосподарської продукції, що приймається на перевантажувальному терміналі в Миколаєві з автомобільного транспорту.

По-п’яте, Андрій Вадатурський, як народний депутат і громадянин, має право на свою власну позицію, але його політична діяльність повністю відокремлена і не пов’язана з господарською діяльністю нашої компанії. Так, він є співвласником компанії «НІБУЛОН», алеу 2014 році, відразу після свого обрання до Верховної Ради України, Андрій Олексійович передав в управління свою частку (у повному розмірі) у статутному капіталі товариства для здійснення управління цією часткою. І з того моменту Андрій Олексійович Вадатурський не бере участі в операційному управлінні компанією.

Отже, будь-які заяви чи інсинуації на тему нібито причетності компанії «НІБУЛОН» до процедур банкрутства, ініціювання тих чи інших перевірок правоохоронними чи контролюючими органами, зупинки роботи ЧСЗ чи інших миколаївських суднобудівних заводів і т.п. є неправдивими та безпідставними.

Шановні топ-менеджери та працівники прес-служби компанії «Смарт-Холдинг», ми бажаємо вам успіхів у суднобудівній та експортній діяльності і водночас закликаємо не розповсюджувати неправдиву інформацію та не нав’язувати громадськості думку, що до існуючих на підприємстві проблемах причетна наша компанія. Не варто приписувати та звинувачувати компанію «НІБУЛОН» у своїх помилках, прорахунках чи незаконних діях, якщо такі були.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.