«НІБУЛОН» НЕ ПЛАНУЄ БУДІВНИЦТВО СКЛАДУ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ РЕЧОВИН У ЧИГИРИНІ (СПРОСТУВАННЯ)

Проти компанії «НІБУЛОН» ведеться замовна інформаційна атака. На сторінках недобросовісних ЗМІ публікуються фейкові новини.

Так, аноніми стверджують, що наша компанія «… затвердила проект будівництва складу зберігання пестицидів і отрутохімікатів в Чигирині…». «…"Нібулон” кулуарно намагався провести днопоглиблювальні роботи на перекатах Дніпровського водосховища, узгодивши проект з мешканцями Миколаївської області замість Черкаської…»

Офіційно повідомляємо, що компанія «НІБУЛОН» не планувала і не планує будівництво складу для зберігання небезпечних речовин  у м. Чигирині Чигиринського району Черкаської області. Відповідно, не існує ніякої проектно-кошторисної чи іншої документації на будівництво такого об’єкта.

Уже вкотре змушені спростовувати інформацію щодо ситуації з днопоглибленням у Черкаській області. Зважаючи на той факт, що наша компанія не планувала виконувати днопоглиблювальні роботи на території Черкаської області, відповідно не було й потреби узгоджувати проект з мешканцями Черкаської області. Громади, на території яких ми планували або виконували днопоглиблювальні роботи, були належним чином поінформовані, а їхні конструктивні пропозиції враховані.

У рамках своєї інвестиційної програми ми збудували вже багато виробничих об’єктів в Україні і проходимо всі установлені законом процедури погодження будівництва, зокрема і  в частині інформування громадськості: завчасно і неодноразово публікуємо різноманітну інформацію в ЗМІ та на офіційній сторінці компанії. За власної ініціативи організовуємо ознайомчі екскурсії для всіх бажаючих мешканців, де планується будівництво, на вже існуючі підприємства в інших областях. Таким чином у людей, які ще не знають, як ми працюємо, є можливість поспілкуватися з місцевими жителями, співробітниками наших підприємств і на власні очі переконатися  у правильності прийнятих рішень.

Наша компанія успішно співпрацює з провідними міжнародними фінансовими установами, серед яких ЄБРР, Європейський інвестиційний банк, Міжнародна фінансова корпорація та  ін. У рамках такої співпраці фахівці банків детально перевіряють та аналізують усі наші проекти як на етапі їх підготовки, так і в процесі будівництва та подальшої експлуатації об’єктів.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.