«НІБУЛОН» не має торговельних відносин із РФ

Компанія не має ніяких торговельних відносин із російськими та іншими компаніями пострадянських країн, починаючи з середини 90-х років.

1 листопада 2018 року, у зв’язку з включенням О. О. Вадатурського та ТОВ СП «НІБУЛОН» до санкційних переліків фізичних і юридичних осіб, щодо яких введені спеціальні економічні заходи на території Росії, ми вже офіційно повідомляли, що ні Олексій Опанасович Вадатурський, ні ТОВ СП «НІБУЛОН» не мають на території РФ будь-яких рахунків, майна чи підприємств. Компанія не має ніяких торговельних відносин із російськими та іншими компаніями пострадянських країн, починаючи з середини 90-х років.

З 2013 року ми також припинили придбання товарів і обладнання, що були виготовлені на території Росії або її підприємствами. 

Це принципова патріотична позиція Героя України, генерального директора Олексія Опанасовича і компанії «НІБУЛОН» у відповідь на військову агресію на території України та анексію Кримського півострова.  

Таким чином, інформація, опублікована вчора на сайтах ІА Agravery,biz.liga.net та «Дзеркало тижня», що нібито,за даними аналітичної системи YouControl, у 2017 році третину всього українського експорту в РФ формували 20 компаній, три з яких аграрного спрямування: ТОВ «Кернел-Трейд», ТОВ СП «НІБУЛОН» і ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», є неправдивою.

Більше того, при зверненні до першоджерела YouControl https://youcontrol.com.ua/news/metal-chy-kukurudza-shveytsariia-chy-rf-torhivlia-top-20-ukrayinskykh-eksporteriv/, на яке посилається авторка новини на ІА Agravery Анастасія Карпенко, ми читаємо статтю «Метал чи кукурудза, Швейцарія чи РФ: торгівля ТОП-20 українських експортерів».

У цій статті здебільшого йдеться про міжнародну торгівлю з ЄС та про те, що останні кілька років, незважаючи на складні умови всередині країни, третину українського експорту формують ТОП-20 українських експортерів в галузі важкої промисловості та агросектору! Одним з лідерів серед яких є  ТОВ СП «НІБУЛОН»! Далі описана загальна географія експорту, в  якій одне з місць у п’ятірці країн-імпортерів посідає Росія, при чому Росія в основному купує в Україні чорні метали, хімію, машинобудування. Жодної вказівки на те, що ТОВ СП «НІБУЛОН» веде свою торговельну діяльність з РФ, немає!

І це логічно, адже розповідати про те, що група компаній «НІБУЛОН» експортує свою продукцію до РФ, абсолютно безпідставно та непрофесійно. Річ у тім, що в розрізі зернової та олійної групи товарів, які вирощує, купує та експортує наша компанія, РФ складає Україні потужну конкуренцію на світових ринках збуту. Тут навіть не потрібно бути великим фахівцем, щоб зрозуміти цю закономірність, адже всі профільні інформаційні портали рясніють новинами про потужну участь російських експортерів у тендерах на поставку зернових культур до Єгипту (GASC), Саудівської Аравії (SAGO), Туреччини (ТМО), Тунісу, Алжиру, Ефіопії, Індонезії тощо.

До речі, усі зовнішньоекономічні контракти групи компаній «НІБУЛОН» на продаж сільськогосподарської продукції містять спеціальні санкційні застереження відносно морських суден, які перевозять вантажі компанії, незважаючи на умови поставки по контракту FOB чи CIF. Ці застереження безпосередньо стосуються суднозаходу в порти на Кримському півострові починаючи з 27 березня 2014 року для будь-яких теплоходів, що мають намір перевозити наші вантажі. Ми ніколи не відвантажимо продукцію на судно, яке є порушником законодавства України.

І це, як ви знаєте, не єдина річ, де проявляється наш патріотизм і міцна державницька позиція. Люди, які слідкують за новинами компанії та її активним розвитком у сферах суднобудування на українських верфях,  транспортування вантажів внутрішніми водними шляхами нібулонівським флотом під українським прапором та будівництві високотехнологічних терміналів, знають це дуже добре.

Шановні журналісти, вчергове звертаємось до вас із проханням не займатися поширенням такої відверто неправдивої інформації. У непрості для нашої країни часи, коли всі ми маємо згуртуватися, необхідно боротися зі справжніми ворогами нашої державності, корупціонерами та іншими злодіями, а не поширювати фейкову інформацію. Так ви лише шкодите своїй державі, а значить – і самим собі. Будьте свідомими, відповідальними і любіть Україну.

Купуйте українське, блокуйте російське!

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.