Компанія «НІБУЛОН» спростовує наклепи і демонструє високий екологічний стандарт діяльності

Останнім часом наша компанія все частіше стикається зі спробами поширення у ЗМІ і соціальних мережах неправдивої інформації, мета якої – шантаж та дискредитація відомого підприємства.

Так, нещодавно користувачем Leonardo Makedonskiy у мережі «Фейсбук» було поширене відео, на якому зображена нібито занедбана ділянка територій перевантажувального термінала компанії філії «Вітове» (Черкаська обл.). 

Офіційно повідомляємо, що це відео має маніпулятивний характер, а надана в ньому викривлена інформація не відповідає дійсності. Автор відео – колишній працівник нашої філії, який систематично порушував трудову дисципліну. Така поведінка несумісна з принципами роботи в нашій команді. З огляду на це його зацікавленість у викривленому висвітленні роботи філії вбачається очевидною.

Принципова позиція компанії «НІБУЛОН» полягає у філософії збереження навколишнього середовища та дотриманні високого екологічного стандарту і сучасних технологій захисту довкілля в процесі розбудови сучасної інфраструктури. Під час будівництва й в процесі роботи перевантажувального термінала філії «Вітове», як і інших підприємств нашої компанії, ми дотримуємося всіх норм екологічної безпеки заради збереження унікальної природи Чигиринського краю. 

Підприємство у с. Вітове – це перший річковий перевантажувальний термінал нашої компанії. У 2008  році  компанія придбала під зведення підприємства земельну ділянку  з  об’єктами   незавершеного  будівництва,  що   належали Чигиринській  атомній станції,  будівництво якої так і не було завершене. Через незадовільні природні властивості місцевого ґрунту (висновок  ДП  «Черкаський   науково-дослідний  та  проектний   інститут  землеустрою»  00012.pdf) ще за   часів  будівництва АЕС тут була проведена  низка  робіт   з  берегоукріплення (в тому числі і зміцнення бетонними плитами), адже розмивання   берегів  було  настільки  масштабним,   що  вода підмивала коріння сосен, і дерева падали у річку. 

Як і на всіх підприємствах компанії, територія філії утримується в належному стані і завжди є бажаним місцем екскурсій. Усі ці роки наша компанія   опікувалася  не  тільки   своєю  територією, а  й   суміжною,  де  розташований   дитячий  пляж.  Для   запобігання  засмічення території пляжу працівники філії встановили   контейнери  для  сміття.

Це дуже важливий з екологічної точки зору об’єкт: Дніпро – наша питна артерія, яку ми маємо оберігати. Тому до організації роботи підприємства і дотримання всіх екологічних аспектів наша компанія підходить комплексно: 

- європейський підхід щодо роздільного збирання виробничих відходів з метою їх використання для власних потреб чи подальшої реалізації як вторинної сировини, зокрема, виробництва паливних брикетів з власної сировини;

- господарсько-побутові  стічні   води  збираються  каналізаційною  мережею   на  очисні  споруди,   де  проходять  повну   біологічну  очистку; 

- дощові  та   поталі  стічні  води збираються  з   території та  після  очищення   від завислих  речовин  та   нафтопродуктів  накопичуються  у   штучно створених  біологічних відстійниках  для   поливу  газонів;

- на підприємстві застосовані сучасні технології захисту атмосферного повітря: закрита технологія транспортування зернових вантажів, встановлення мереж аспірації забрудненого повітря, застосування пиловловлювального обладнання світового рівня, озеленення територій і, що дуже важливо, збільшення обсягів перевезень вантажів найбільш екологічними водними шляхами (його важлива перевага – зменшення техногенного навантаження від наземного транспорту);

-  попередження вичерпання природних ресурсів (насадження дерев і зариблення річок у місцях будівництва). Так, за роки діяльності підприємства в акваторії вантажного причалу філії «Вітове» було здійснено зариблення Кременчуцького водосховища, а також висаджено зелені насадження. 

Загалом за час реалізації інвестиційного проєкту місця будівництва елеваторів компанії (річки Дніпро та Південний Буг, Каховське, Канівське, Кременчуцьке та Дніпровське водосховища) були зариблені майже 60,7 т рибопосадкового матеріалу товстолоба, білого амура та коропа. «НІБУЛОН» – мало не єдина компанія в Україні, яка замість звичайної сплати коштів у рамках компенсаційних заходів з метою попередження вичерпання природних ресурсів самостійно проводить зариблення річок рибопосадковим матеріалом.

Упродовж 2009-2019 рр. наша компанія спрямувала на охорону навколишнього середовища та сплату екологічних платежів до бюджетів різних рівнів 324,5 млн грн. 

На підтвердження відповідального ставлення нашої компанії до збереження навколишнього середовища додаємо фото території  перевантажувального термінала філії «Вітове». 

Як ви бачите, будь-який наклеп та перекручування інформації легко спростовується елементарною перевіркою інформації та підтвердженням реального стану речей. Наші підприємства працюють у гармонії з природою, і ми надалі будемо підтримувати цю високу планку культури виробництва і екологічного стандарту компанії «НІБУЛОН».

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.