Компанія «НІБУЛОН» не веде перемовини щодо придбання об’єктів чи акцій заводу в місті Цюрупинськ (Олешки)

Дякуємо виданню за чергову порцію інформації, ми звернемо на неї увагу, але на сьогодні ми не отримували жодних запитів, пропозицій, а також не ведуться перемовини з приводу придбання об’єктів чи акцій вищезгаданого підприємства.

11 липня 2017 року на сайті «Багнет» була опублікована новина під назвою «Компанія "НІБУЛОН" розглядає Херсонську область як найбільш перспективну для інвестицій", у якій, зокрема, зазначено, що «…як стало відомо, виробничі майданчики і акції колишнього (Радянського) великого заводу в місті Цюрупинськ (Олешки)… невдовзі будуть продані компанії "НІБУЛОН". На цьому місці компанія "НІБУЛОН" планує будівництво найбільшого елеватора в регіоні, цехів з переробки с/г продукції Херсонського регіону».

Компанія «НІБУЛОН» дійсно інвестує значні кошти в Україні та в стислі терміни реалізує свої масштабні інвестиційні проекти. У зв’язку з такою інтенсивною діяльністю компанії дуже часто з’являються різні дані про наші наміри чи майбутні проекти, втім вони не завжди достовірні, що і сталося в цьому випадку.

Дякуємо виданню за чергову порцію інформації, ми звернемо на неї увагу, але на сьогодні ми не отримували жодних запитів, пропозицій, а також не ведуться перемовини з приводу придбання об’єктів чи акцій вищезгаданого підприємства.

Крім вже реалізованих інвестиційних проектів на Херсонщині цього року, ми, як і заявляли раніше, плануємо взяти участь у пілотному проекті щодо постачання плодово-овочевої продукції річковим транспортом. Відповідний меморандум про співпрацю між місцевими фермерами, компанією «НІБУЛОН», торговельною мережею «Сільпо» і компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» за підтримки Агентства США з міжнародної допомоги USAID був підписаний у червні цього року.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.