Коментар компанії "НІБУЛОН" щодо ситуації, яка виникла з громадянкою України Інною Пікаловою

3 вересня у ЗМІ з’явилася інформація про арешт Басманним судом Москви (РФ) громадянки України Інни Пікалової у справі проти екс-міністра Росії у справах Відкритого уряду М. Абизова.

Ця новина стала для нас прикрою несподіванкою, адже за роки її роботи (з 2011 року) в компанії жодних порушень чи інших негативних фактів не було виявлено. І. Пікалова (з цим прізвищем вона менше трьох років) працює  на посаді головного бухгалтера філії «Новопсковська» компанії «НІБУЛОН» у Луганській області, але жодному члену нашої команди не було відомо ніякої інформації про її зв’язки з вищеназваним громадянином РФ та про нібито участь у шахрайських схемах. Та й у побуті її спосіб життя нічим не відрізняється від життя середньостатистичного мешканця районного центру. Тож у працівників філії не виникало жодних підозр, що вона могла мати додатковий дохід.

У Інни, до прийняття на роботу в нашу компанію, уже був відповідний досвід роботи на посаді головного бухгалтера, зокрема у Новопсковському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Працювала й у Державній контрольно-ревізійній службі в Луганській області, Сєвєродонецькій філії АБ "Укркомунбанк" та АБ" Укркомбанк" м. Луганськ (пізніше перейменовано на ПАТ "Український комунальний банк").

У ті дні нічого не провіщало виникнення такої ситуації. Відпрацювавши у суботу 31 серпня до 13:00, відповідно до графіка роботи виробничої філії, вона пішла додому. 2 вересня керівництву філії зателефонував її чоловік та повідомив, що дружина перебуває на лікарняному. На підставі цієї інформації 2 вересня був підготовлений відповідний наказ про призначення виконуючого обов’язки головного бухгалтера філії. Ситуація стандартна, а тому не викликала жодних підозр у керівництва філії.

І лише 3 вересня, майже паралельно з появою інформації у пресі, чоловік Інни прибув на філію та повідомив керівництво, що насправді дружина не на лікарняному, а 31 серпня арештована на території РФ. Він навіть не міг назвати причин арешту, мотивуючи це тим, що не володіє відповідною інформацією. За словами чоловіка Інни, вони після роботи поїхали до своїх родичів, які мешкають у населеному пункті, що межує з кордоном України та РФ. Перетинали кордон вони законним шляхом - через пункт пропуску через державний кордон України.  Тож, за словами чоловіка, чутки про нібито перетин ними кордону через територію ЛНР не відповідають дійсності. Провівши кілька годин зі своїми родичами, вони поверталися додому, і вже тут чоловіка пропустили до України, а його дружину затримали без пояснень.

На превеликий жаль, за 28 років діяльності «НІБУЛОНа» ми вже неодноразово стикалися з ситуаціями, коли проти наших співробітників і компанії, в т. ч. і на території РФ, намагалися незаконно фабрикувати кримінальні справи з метою досягнення тих чи інших цілей, створювалися компанії-двійники (буквально минулого тижня ми спростовували таку інформацію https://nibulon.com/news/novini-kompanii/uvaga-feik-tov-sp-nibulon-ne-mae-zhodnogo-vidnoshennya-do-rosiiskoi-kompanii-ooo-nibulon.html ). Тож, якщо провина І. Пікалової буде доведена, компанія відреагує у повній відповідності до українського законодавства. Сподіваємося, що компетентні органи України активно долучаться до цієї справи.

Зважаючи на непричетність компанії «НІБУЛОН» до будь-яких дій І.Пікалової, які не пов’язані з діяльністю компанії, та на неодноразові випадки маніпулювання інформацією про громадян України ЗМІ і представниками Російської  Федерації, а також випадки незаконного арешту на території РФ наших співгромадян, просимо не розповсюджувати неперевірену інформацію та не пов’язувати цю ситуацію з компанією «НІБУЛОН».

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.