ЧЕРГОВА ПОРЦІЯ НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ВІД ЗМІ (СПРОСТУВАННЯ)

Останнім часом, на превеликий жаль для кожного з нас, багато представників ЗМІ у постійній погоні за «сенсаціями» усе рідше і рідше переймаються питанням достовірності, точності та повноти поданої ними інформації та насичують інформаційний простір усе більшою кількістю фейків та неправдивої інформації.

Нещодавно ми зафіксували черговий такий випадок. Журналіст Ігор Колтунов, сфотографувавши екран мобільного телефону Андрія Вадатурського, без додаткової перевірки чи принаймні уточнення інформації та обставин відразу опублікував допис на своїй сторінці у Фейсбук, що нібито народний депутат у сесійній залі вирішував питання компанії «НІБУЛОН» та писав лист «…Аллі Ізместьєвой, яка є співробітником, фірми Нібулон. …В листі є й контакти потрібної людини – Людмили Посторонко, яка за збігом обставин виявляється начальником хімлабораторії у місті Миколаєві…»

На відміну від Ігоря Колтунова, ми не дозволяємо собі розповсюдження домислів, неправдивої інформації, тому керуємося лише перевіреними фактами.

По-перше, електронна переписка між працівником компанії «НІБУЛОН» та Андрієм Вадатурським відбулася ще у серпні 2016 року. Про це свідчить дата отримання повідомлення з контактом Людмили Посторонко – 18 серпня, четвер. До речі, того дня сесія не проводилася.

По-друге, подія жодним чином не стосується діяльності компанії «НІБУЛОН». Справа в тому, що влітку того року в українських водоймах був масовий мор риби, про що неодноразово тоді і повідомляли ЗМІ. Читаючи інформацію та розуміючи важливість цього питання для миколаївців в тому числі, Андрій Вадатурський звернувся до Алли Ізмєстьєвої з проханням надати контактний номер телефону Людмили Посторонко з метою вивчення цієї проблеми. Фахівці лабораторії провели відповідні аналізи, про що свідчить протокол вимірювання.

До речі, це не єдиний випадок, коли лабораторія підприємства на добровільних засадах виконувала дослідження для інформування українців про екологічну ситуацію. Так було й у  березні цього року, коли на півдні України випав кольоровий сніг, і через відсутність інформації люди лякали одне одного непередбачуваними висновками щодо його властивостей. 

https://www.facebook.com/1106743392780003/posts/1597880713666266/

Щодо тексту на кшталт «…що от-от вирішиться … по парку в Голій Пристані…», то можемо офіційно заявити, що жодних питань з приводу парку представники чи працівники компанії «НІБУЛОН» не вирішували з допомогою чи участю як Андрія Вадатурського,  так і інших народних депутатів.

З Національним природним парком «Нижньодніпровський» наша компанія взаємодіяла у далекому 2016 році в рамках реалізації інвестиційного проекту компанії з будівництва перевантажувального термінала у Голопристанському районі Херсонської області. Це була звичайна ділова співпраця між двома суб’єктами господарювання, які розташовані по сусідству.

Таким чином, інформація Ігоря Колтунова неперевірена та неправдива. І ми вже вкотре закликаємо ЗМІ перевіряти інформацію, яку вони публікують, та припинити вже, нарешті, розповсюджувати плітки та домисли. Українці заслуговують на достовірну інформацію.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.