Реконструкція триває: компанія будує два нові склади на території суднобудівного заводу

Паралельно з успішною реалізацією суднобудівної програми, що дає поштовх для розвитку багатьом іншим галузям економіки нашої країни, «НІБУЛОН» продовжує модернізацію виробничих потужностей власного суднобудівного підприємства, адже будівництво найсучаснішого флоту, вимагає наявності надсучасного суднобудівного заводу.

На сьогодні на суднобудівно-судноремонтному заводі компанії за підтримки таких  провідних міжнародних фінансових установ, як Європейський інвестиційний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку проходить черговий етап реконструкції підприємства, що передбачає будівництво центральних складів ізоляційного  обладнання (звукова, протипожежна ізоляція суден тощо) та  лакофарбових матеріалів. Наразі вже виконані  роботи з улаштування котловану, фундаментів, будівництва зовнішніх бетонних   та   внутрішніх    цегляних    стін.   Розпочато   монтаж металоконструкцій каркасу. Загалом   на   будівництві  складів  задіяно  вісім  підрядних організацій. Введення в експлуатацію нових об’єктів на заводі заплановано на 1 грудня цього року.

Нагадаємо, що  упродовж 2012-2016 рр. на суднобудівному заводі «НІБУЛОН» відбувався перший етап  реконструкції, у ході якого було відремонтовано заводський сліп та набережну; оновлено кранове господарство (придбано нові крани та кран-балки) та налагоджено існуюче; оновлено технічний парк (придбано нові станки і зварювальні машини; забезпечено європейський рівень умов праці (відремонтовано всі побутові приміщення, створено зону відпочинку, відкрито велопарковку).

З 2017 року у рамках співпраці української компанії з міжнародними фінансовими установами реалізується другий етап реконструкції підприємства, у ході чого було збудовано склад суднового обладнання та два нові сучасні цехи: цех металообробки з надсучасним обладнанням від провідних виробників світу та збірно-секційний цех, оснащений чотирма мостовими радіокерованими кранами  вантажопідйомністю по 10 т кожний та сучасним зварювальним обладнанням. Урочисте відкриття останнього відбулося 23 травня 2018 року у присутності Президента України Петра Порошенка.

Задля будівництва та обслуговування довших і складніших за проектами суден, компанією реконструйовано заводський сліп. Так, на початку 2018 р. було збудовано дві  додаткові підйомно-спускові та відкатні доріжки, що дає можливість будувати повнокомплектні судна довжиною в 100 м (два таких судна вже спущені на воду). У найближчих планах «НІБУЛОНа» будівництво ще шести підйомно-спускових та відкатних доріжок, що дасть можливість обслуговувати повнокомплектні судна довжиною 140 м.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.