Останній штрих: на суднобудівному заводі «НІБУЛОН» завершується обшивка металевими листами будівлі управління сліпом

На суднобудівно-судноремонтному заводі компанії «НІБУЛОН» закінчується перший етап модернізації сліпу, що проходить у рамках масштабної реконструкції підприємства за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Так, наразі залишився лише останній штрих, а саме завершення обшивки металевими листами унікальної  будівлі управління  підйомно-спусковими та стапельними коліями, що матиме вигляд справжнього буксира. Керівництво компанії переконано, що око суднобудівника має тішити не лише власне робоче місце, а й загальний естетичний вигляд підприємства та умови праці в цілому.

Минулого тижня в рубці будівлі було встановлено панель управління та проведено налагоджувальні роботи з управління сліпом. Тож уже завтра заводчани проведуть випробування нових спускових доріжок, піднявши на ремонт одне з несамохідних суден флоту компанії, а вже 23 лютого із оновленого сліпу зійде перше несамохідне судно проекту В5000, довжина якого становить 101 м.

Зазначимо, що на момент придбання майнового комплексу у серпні 2012 року та створення на його базі ССЗ «НІБУЛОН» завод міг виготовляти судна не більше 70 м. Завдяки першому етапу модернізації заводського причалу нібулонівські суднобудівники мають можливість будувати та обслуговувати повнокомплектні 100-метрові судна. Однак і це не межа для підприємства, адже в найближчих планах компанії будівництво ще шести підйомно-спускових та відкатних доріжок, що дасть можливість обслуговувати (спускати на воду та підіймати) повнокомплектні судна довжиною 140 м.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН