«НІБУЛОН» завершив будівництво додаткових доріжок заводського сліпу

8 лютого 2019
Джерело: Прес-центр
Компанія «НІБУЛОН» завершила будівництво додаткових підйомно-спускових і стапельних колій на власному суднобудівному підприємстві, що збільшує допустимо можливу для спуску новозбудованих повнокомплектних суден довжину зі 100 до 140 метрів.
Реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу
Реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу
Реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу
Реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу

 На сьогодні також закінчено укладання всіх плит спускових доріжок. Тож зараз фахівцями  виконуються роботи з обсипання їх щебенем, обкатування та випробування, обжимання з’єднань.

Паралельно з цим ведуться роботи з подовження на 12 метрів передаточної гребінки, що дасть можливість спускати судна майже вдвічі більшої ширини – 30 м. Зокрема спеціалісти ТОВ «Тукуруй» закінчили укладку фундаментних плит подовжувачів на доріжках 11-16. Проводиться підготовка постелей і укладання масивних берменних плит між доріжками. Тривають земляні роботи з підготовки постелей для подовження  спускових доріжок № 1-9.

Завдяки масштабній реконструкції підприємства, зокрема перебудові сліпу та встановленню потужного портального крана LPS180 німецького виробництва, на нібулонівській верфі стане можливим будівництво і обслуговування суден довжиною до 140 м та шириною в 30 м. Саме такі характеристики має найдовше та найширше в історії заводу замовлення – плавкран проекту П-140, що буде спущений на воду та введений в експлуатацію вже влітку цього року.

Черговий етап модернізації виробничих потужностей суднобудівного заводу передбачає будівництво столярні та їдальні на території підприємства, а також реконструкцію монтажно-трубної дільниці, де наразі вже виконано  демонтажні роботи, проводяться тендери на будівельні роботи. Це дасть можливість розмістити додаткові побутові приміщення та покращити умови роботи працівників.

Прочитали: [1091]
Останні новини
20 вересня 2019
Найочікуваніша подія у галузі українського суднобудування та водного транспорту.
19 вересня 2019
20-21 вересня 2019 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» (м. Миколаїв, Каботажний спуск, 2/1) відбудеться масштабний та насичений яскравими подіями міжнародний форум TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019.
Вгору