На заводі «НІБУЛОН» у розпалі монтаж потужного крана Liebherr

Кранове господарство суднобудівного заводу компанії поповнилося новим потужним електрогідравлічним поворотним портальним краном LPS180 німецької фірми Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH.

У ці дні на стапельному майданчику триває монтаж крана. Так, на сьогодні змонтовано колони, кабіну кранівника, а також кабельний барабан. Триває монтаж електрообладнання і гідравлічної системи, а завтра планується пересування крана вже власними пересувними механізмами на нове місце для монтажу стріли, яка матиме максимальний  виліт – 35  м і максимальну швидкість вильоту – 83 м/хв.

Потужний кран Liebherr вантажопідйомністю  до 42  тонн забезпечуватиме встановлення укрупнених блоків самохідного перевантажувача проекту П-140, будівництво якого триває на суднобудівному заводі «НІБУЛОН» та стане також невід'ємною з’єднувальною ланкою між новим збірно-секційним цехом і стапельним майданчиком підприємства.

Переоснащення кранового господарства підприємства є важливою і невід’ємною складовою ефективного виконання суднобудівної програми та масштабної реконструкції суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», з чим компанія успішно справляється. Цю частину проекту «НІБУЛОН» реалізує за  підтримки Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку . Очікується, що після завершення реконструкції і модернізації наявних потужностей суднобудівний завод «НІБУЛОН» стане найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним із найкращих в Європі.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН