"НІБУЛОН" працює відкрито в правовому полі

Проблема сплати податків в Україні була й залишається однією з наболілих. Особливої гостроти вона набуває саме зараз, в умовах економічної кризи. Враховуючи, що приховування доходів від оподаткування є явищем досить поширеним в нашій державі і безпосередньо зазіхає на доходи бюджетів різних рівнів та державних цільових фондів, необхідно мобілізувати всі наявні резерви для боротьби з цими злочинами. ТОВ СП "НІБУЛОН", як компанія, що сумлінно, чесно і відкрито працює на ринку зерна, суворо дотримуючись українського законодавства, вносить свою посильну частку в легалізацію ринку зерна та закликає всіх сільгосптоваровиробників вести свою діяльність виключно у правовому полі, тим самим зміцнюючи економіку держави.

На жаль, на зерновому ринку України працює ще досить недобросовісних «ділків», які використовують всі можливі засоби, аби отримувати максимальні прибутки, злісно порушуючи законодавство. Один з таких злочинів – створення фіктивних підприємств з метою ухилення від сплати податків, відмивання коштів, отриманих злочинним шляхом, і приховування слідів злочину.

ТОВ СП "НІБУЛОН" немає нічого спільного з подібними фірмами, а виявивши серед своїх постачальників підприємства з такими ознаками, негайно сповіщає про це компетентні правоохоронні органи.

Так, влітку минулого року ТОВ СП "НІБУЛОН" мало господарські відносини з ТОВ „Атлант Лайт” та ТОВ „Дилен”. В ході перевірки було виявлено ознаки того, що реальний власник і керівник цих підприємств Артем Михайлович Малиновський для оформлення статутних документів використовує підставних осіб, які фактично не мають відношення до господарської діяльності очолюваних підприємств. Для злочинних оборудок  було створено ще низку фірм з ознаками фіктивності на кшталт ТОВ „Продімпортекспорт”, ТОВ „Інтерагро-ВВС”, ТОВ „Реал-Інвест”, ТОВ „Дельта-Ван”, ТОВ„МТ-Юг”,  ТОВ „Ікар”, ТОВ „Тирег”, зареєстрованих за кількома спільними адресами. Однакові юридичні адреси у різних здавалося б фірм, використання одного телефонного номера, незважаючи на те, що ці підприємства засновані та управляються різними особами – це тільки деякі цікаві деталі діяльності перерахованих вище товариств. Однакові дані в реквізитах доводять, що вказані суб’єкти підприємництва контролюються і використовуються однією особою.

Ще ряд фактів. У 2008 році ТОВ „Атлант Лайт” поставляло ТОВ СП „НІБУЛОН” сільгосппродукцію, придбану у ТОВ „Агні-Юг”, ТОВ „Веремія Південь”, приватного підприємства „Наяда-С”, ТОВ „Євро текс”, ТОВ „Топ-Сервіс-Н” та ТОВ „Херсон ПАЙП”, які також були ліквідовані відразу після продажу зерна і отримання грошей.

Враховуючи обставини справи, можна припустити, що згадані вище підприємства фактично були створені, а після проведення певних господарських операцій ліквідовані за спрощеною процедурою з метою здійснення фіктивного підприємництва, легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом та ухилення від сплати податків із застосуванням механізмів фіктивного банкрутства.

З цього приводу ТОВ СП „НІБУЛОН” звернулося до прокуратури Миколаївської області, Управління СБУ в Миколаївській області та до ДПА в Миколаївській області із заявами про проведення перевірки та порушення кримінальних справ.

Безумовно, протидія і боротьба з тіньовою економікою – першочергове завдання державної податкової служби, зокрема податкової міліції.

Але ТОВ СП "НІБУЛОН", як компанія, що працює виключно в правовому полі, не може залишатися осторонь і переконливо просить всіх учасників зернового ринку уникати господарських відносин з несумлінними підприємцями. Порушники цього правила не матимуть змоги співпрацювати з нашим підприємством, а матеріали будуть передані до правоохоронних органів для прийняття відповідних рішень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством.

09.02.2009

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.