Генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський закликає до відвертої розмови про проблеми зернового ринку (частина 5)

ТОВ СП „НІБУЛОН” розпочало інформаційно-просвітницьку кампанію з метою формування цивілізованого прозорого зернового ринку в Україні. Починаючи з 21 травня 2009 року в друкованих ЗМІ м. Миколаєва будуть розміщені серії статей на цю тему.

Пропонуємо Вашій увазі  5 частину вже опублікованих матеріалів.

 

Газета «Южная правда», частина 5

 

Газета «Вечерний Николаев», частина 5

 

Газета «Николаевские новости», частина 5

 

Газета «Рідне Прибужжя», частина 5

 

Головний бухгалтер Шуліка Світлана Олександрівна та помічник генерального директора з фінансової безпеки ТОВ СП "НІБУЛОН" Назарова Людмила Василівна пропонують ознайомитися з підбіркою матеріалів Все про фермерське господарство:

 

Про режим оподаткування діяльності у сфері сільського і лісового господарства та рибальства.

 

Постанова КМУ „Про затвердження Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку.

 

Закон України "Про фермерське господарство".

 

 

Закон України "Про фіксований сільськогосподарський податок".

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.