Генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський закликає до відвертої розмови про проблеми зернового ринку (частина 4)

ТОВ СП „НІБУЛОН” розпочало інформаційно-просвітницьку кампанію з метою формування цивілізованого прозорого зернового ринку в Україні. Починаючи з 21 травня 2009 року в друкованих ЗМІ м. Миколаєва будуть розміщені серії статей на цю тему.

Пропонуємо Вашій увазі  4 частину вже опублікованих матеріалів.

 

Газета Южная правда частина 4

 

Газета „Вечерний Николаев” частина 4

 

Газета „Николаевские новости” частина 4

 

Газета „Рідне Прибужжя” частина 4

 

Головний бухгалтер Шуліка Світлана Олександрівна та помічник генерального директора з фінансової безпеки ТОВ СП "НІБУЛОН" Назарова Людмила Василівна пропонують ознайомитися з підбіркою матеріалів Все про фермерське господарство:

 

Про режим оподаткування діяльності у сфері сільського і лісового господарства та рибальства.

 

Постанова КМУ „Про затвердження Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку.

 

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.