ТОВ СП «НІБУЛОН» надає послуги земснарядів «Миколаївець», «НІБУЛОН-7» (інформація оновлена 10.09.2020)

ТОВ СП «НІБУЛОН» надає такі послуги земснаряда «Миколаївець» (СДС-15):

- днопоглиблення ковшем та фрезою акваторій природних і штучних водойм (водосховищ, річок, протоків, озер, ставків, каналів та ін.) на глибину до 9 м із транспортуванням пульпи до 1500 м гідронасосною станцією потужністю 2 тис. м. куб. за годину;

- подріблення скельних порід гідромолотом на глибині до 9 м.

Основні характеристики земснаряда:

- клас – КМ * Ice1 R3-IN AUT3 Земснаряд;
- довжина – 46,50 м;
- осадка – 1,55 м;
- ширина – 12,7 м;
- валова місткість – 483 т;
- район плавання – внутрішні водні шляхи України та 5-ти мильна прибережна зона вздовж північно-західного узбережжя Чорного моря.

ТОВ СП «НІБУЛОН» надає такі послуги земснаряда «НІБУЛОН-7» (Watermaster Classic IV):

- днопоглиблення і ремонтне черпання фрезерним землесосом акваторій природних та штучних водойм (водосховищ, річок, протоків, озер, ставків, каналів та ін.) на глибину до 5 м із транспортуванням пульпи до 300 м (максимальна дальність транспортування – 1500 м);
- днопоглиблення 500 л зворотним ковшем на воді та біля урізу води на глибині до 4 м;
- очищення акваторій від рослинності за допомогою спеціальних грабель розмірами 2,75 м х 1,1 м на глибині до 4 м;
- намивання берегів, пляжів фрезерним землесосом із одночасним поглибленням до 5 м.

Днопоглиблювальні роботи можуть виконуватися на мілководді і в дуже вузьких місцях, у заболоченій місцевості і навіть на суші (зворотним ковшем). Земснаряд працює в таких місцях, де неможливо використовувати наземні екскаватори чи екскаватори, які встановлені на понтонах, а також більш потужні земснаряди. У роботі для переміщення земснаряда не використовуються ланцюги з якорями, що дає можливість вільно проходити іншим суднам. Перевезення, підготовка та налаштування обладнання земснаряда займає в рази менше часу, ніж інших земснарядів.

Основні характеристики земснаряда:

- клас – (КМ) * В1 Земснаряд;
- довжина – 10,10 м;
- осадка – 0,61 м;
- ширина – 3,20 м;
- валова місткість – 7 т;
- район плавання – внутрішні водні шляхи України.

Днопоглиблювальні роботи виконуються згідно з вимогами Регістра судноплавства України.

З пропозиціями щодо співпраці звертайтеся за телефоном:

(050) 435 97 72 – інженер-гідротехнік відділу гідротехнічних та інженерних споруд судноплавної компанії Кулик Ірина Юріївна.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.