Аграрний «НІБУЛОН» пропонує послуги з судноремонту (інформація оновлена 10.09.2020)

Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» пропонує послуги із судноремонту всім судновласникам Миколаєва та України!

Відповідно до виробничих потужностей суднобудівно-судноремонтний завод пропонує також послуги верстатного парку підприємства, що включає:

– лінію консервації прокатних листів та профілів RÖSLER RRB 27/6 (RÖSLER Oberflächentechnik GmbH, Німеччина), яка здатна обробити близько 400 м2 металопрокату за 8-годинну робочу зміну;
– лінію плазмового різання металу, яка складається з двох портальних машин плазмового різання SUPRAREX HD 4000 (ESAB AB, Швеція), що дозволяє вирізати криволінійні деталі із конструкційної та нержавіючої сталі товщиною до 40 мм у режимі плазмового різання і товщиною до 120 мм у режимі газового різання, а також деталі із алюмінієвих сплавів товщиною до 30 мм. Максимальні габарити листа – 2,5 м х 12 м;
– гідравлічний 3-валковий станок SIHR 15/5 для згинання листів товщиною до 16 мм та гідравлічний 4-валковий станок 4R 35/7 для згинання листів товщиною до 20 мм (обидва виробництва IMCAR S.p.a., Italy). Максимальні габарити листа – 3 м х 12 м;
– гільйотини RICO HGR 320 (Tomas Castro Silva Lda, Portugal). Довжина ножа – 3 м, максимальна товщина листа – 22 мм;
– кромкозгинальні верстати RICO PRCB 35400 Tandem (Tomas Castro Silva Lda, Portugal) для згинання листів завдовжки 3600 мм + 3600 мм товщиною до 14 мм;
– прес SBP 275 із зусиллям 2750 кН для гнуття листів товщиною до 30 мм та прес SBK 275 із зусиллям 2750 кН для гнуття профільного прокату висотою до 300 мм (обидва виробництва NIELAND B.V., Netherlands);
– токарні верстати;
– фрезерні верстати;
– трубозгинальні верстати;
– деревообробні верстати та ін.

У період з 2014 по 2020 роки заводом проведені ремонтні роботи різної складності, у тому числі на підтвердження Класифікаційних свідоцтв Регістра судноплавства України, на 82 суднах власного флоту.

З травня 2019 р., після закінчення реконструкції сліпу, «НІБУЛОНівська» верф має можливість будівництва та ремонту суден  довжиною до 140  м, шириною до 25 м і доковою вагою до 2500 т. Першим судном такого класу, збудованим на заводі, став перевантажувач проєкту П-140 NIBULON MAX – найбільше замовлення в історії суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» та водночас найдовше кранове судно класу «річка-море» під прапором України, збудоване за останні 25 років незалежності України.

Усі послуги надаються висококваліфікованими працівниками, які мають досвід роботи на провідних суднобудівних підприємствах світу. На території заводу діє ліцензований навчальний центр, який займається професійно-технічним навчанням, перепідготовкою, підвищенням кваліфікації працівників із видачею документів державного зразка за основними суднобудівними спеціальностями. У 2019 році навчальний центр успішно пройшов державну атестацію навчальних закладів різних типів і форм власності, чим підтвердив високий рівень кваліфікації.

Також на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» під контролем спеціально підготовлених внутрішніх аудиторів компанії розроблено та запроваджено інтегровану систему менеджменту (ІСМ). У травні 2020 року всесвітньовідома компанія «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» успішно сертифікувала ІСМ підприємства на відповідність суворим вимогам основоположних міжнародних стандартів ISO, які охоплюють такі сфери застосування, як менеджмент якості (ISO 9001:2015), екологічний менеджмент (ISO 14001:2015) та менеджмент гігієни і безпеки праці (ISO 45001:2018).

Сертифікати підтверджують відповідність ІСМ суднобудівної верфі як міжнародним стандартам на системи управління (ISO), так і національним (ДСТУ). Ця подія є беззаперечним підтвердженням сталого розвитку підприємства та значним кроком українського суднобудівного заводу на шляху до глобального ринку суднобудування та судноремонту.


Завод має Свідоцтво про відповідність підприємства, видане Регістром судноплавства України, на виконання судноремонтних, суднобудівних та проєктно-конструкторських робіт, а також  акредитовану Регістром судноплавства України випробувальну лабораторію.


 Сертификат РУ ССЗ до 2023 года-11Сертификат РУ ССЗ до 2023 года-1111

Адреса підприємства: Каботажний спуск, 2/1, Миколаїв, Україна.

Контактна інформація:
e-mail: secretar-ssz@nibulon.com.ua
тел./факс: (0512) 67-57-54

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.