Виробничо-технологічна лабораторія компанії «НІБУЛОН» пропонує послуги з визначення показників якості зерна, наявності ГМО та показників безпеки (інформація оновлена 02.07.2021)

До вашої уваги перелік показників якості, на які видаються протоколи вимірювань виробничо-технологічною лабораторією (ВТЛ) ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві.

Виробничо-технологічна лабораторія ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві (далі – ВТЛ) акредитована Національним агентством з акредитації України (НААУ) на проведення фізико-хімічних та молекулярно-генетичних випробувань зернових, зернобобових та олійних культур. ВТЛпідтверджує компетентність у проведенні вимірювань при плановій перевірці НААУ.

Лабораторія визнана Міжнародною асоціацією торгівлі зерном та кормами (GAFTA) на право проведення вимірювань у зерні.

Компетентність проведення вимірювань щодо наявності ГМО та показників безпеки підтверджена міжнародним раундом міжлабораторних порівняльних вимірювань FAPAS, GeMMA, BEPIA.

Визначення показників якості та безпеки зерна, наявності генетично модифікованих організмів проводиться в сучасній лабораторії кваліфікованими спеціалістами на високоточному обладнанні з використанням високоякісних хімічних реактивів.

Для отримання детальної інформації щодо термінів виконання та вартості послуг просимо звертатись за тел.: (0512) 58 04 46 або (050) 394 34 00 – Дробіна Антоніна Олександрівна.

Атестат про акредитацію

Сфера акредитації ВТЛ (2017-2022 рр.)

Доповнення до Сфери акредитації

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.