Про настання форс-мажорних обставин по договору складського зберігання зерна, що є публічним

Шановні Поклажодавці!

У зв’язку з військовою агресією з боку Росії, 24.02.2022 набув чинності Указ Президента України № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»(Джерело: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/64/2022#Text).

Відповідно до розділу 10 договору складського зберігання зерна, що є публічним договором сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання обов’язків передбачених за Договором, якщо таке невиконання стало наслідком надзвичайної або непереборної за наявних умов (форс-мажорних обставин), тобто подій, настання яких ні Зерновий Склад, ні Поклажодавець неспроможні були передбачити й попередити (пожежі, повені, землетруси, воєнні дії тощо).

Відповідно до п. 10.3 Договору складського зберігання зерна, факт виникнення та термін дії форс-мажорних обставин підтверджується сертифікатом Торгово-промислової палати України.

Сертифікати Торгово-промислової палати України будуть надані пізніше.

Повідомити Вас письмово офіційним листом з мокрою печаткою наразі не є можливим, оскільки доставка АТ «УКРПОШТА» та інші служби доставки пошти, кур’єрські служби доставки не працюють.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.