Зміни до закону України «Про автомобільний транспорт»

Шановні постачальники!

01.10.2021 набирають чинності зміни до закону України «Про автомобільний транспорт». Ознайомитися зі змінами можна за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1534-20#Text

При оформленні ТТН у графі «вантажовідправник», «автомобільний перевізник», «вантажоодержувач» необхідно вказувати ПОВНЕ найменування, ЄДРПОУ. Наприклад, Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН».

Додатково необхідно вказувати параметри вантажного автомобіля із зазначенням довжини, ширини, висоти, загальної ваги, у тому числі з вантажем та масою брутто.

За порушення закону передбачено штрафні санкції. ТОВ СП «НІБУЛОН» закликає своїх партнерів дотримуватися вимог чинного законодавства.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.