Зміни до нарахування знижок за показниками якості в кукурудзі

Шановні партнери!

ТОВ СП «НІБУЛОН» прагне бути ближчим до кожного зі своїх постачальників, тому враховує Ваші зауваження та побажання до системи нарахування знижок із ціни на продукцію, яка не відповідає нормативним показниками якості на Перевантажувальному терміналі та філіях ТОВ СП «НІБУЛОН». Починаючи з 09.10.2018 внесені зміни до нарахування знижок з ціни на кукурудзу за такими показниками, як биті, пошкоджені пліснявою та вміст насіння дикорослих (соняшника) в сторону зменшення. Ці зміни вже відображені в контекстному меню культури.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу закупок ТОВ СП «НІБУЛОН» за тел. (0512) 58-04-03.

Дякуємо за співпрацю!

 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.