З 23.05.2016 р. відділ закупок ТОВ СП «НІБУЛОН» починає укладати договори поставки зернових та олійних культур на 2016 маркетинговий рік

Шановні постачальники, з 23.05.2016 р. відділ закупок ТОВ СП «НІБУЛОН» починає укладати договори поставки зернових та олійних культур на 2016 маркетинговий рік.

Якщо Ви і далі плануєте співпрацювати з нашим підприємством, будь ласка, заздалегідь підготуйте пакет документів для укладання договору та зверніться у відділ закупок в центральному офісі або на філіях.

Хочемо нагадати, що без договору поставки на новий врожайний рік вивантаження автотранспорту та оплата рахунків здійснюватися НЕ БУДЕ.

Звертаємо Вашу увагу, що закупівля с/г продукції відбувається безпосередньо у виробника сільськогосподарської продукції або підприємств-посередників, які гарантують, що сільськогосподарська продукція була придбана безпосередньо у виробника сільськогосподарської продукції (у розумінні підпункту 209.6 ст. 209 розділу V «Податок на додану вартість» Податкового кодексу України).

Для укладення договору поставки зернових та олійних культур постачальники повинні надати у відділ закупок заяву на укладання договору поставки сільськогосподарської продукції, оригінали та копії установчих документів, засвідчені підписом керівника та завірені печаткою.

Підприємствам, які розташовані в інших населених пунктах, прохання надсилати документи на нашу поштову адресу: вул. Фалєєвська, 9 б, м. Миколаїв, 54030 (відділ закупок) та електронну адресу: borodina@nibulon.com.uadp06@nibulon.com.ua.

Договір підписується особисто директором підприємства у відділі закупок центрального офісу або філій. Неповний пакет документів, а також документи, не завірені підписом керівника та печаткою, ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ! 

Перелік документів на укладання договору поставки сільськогосподарської продукції.

Заява на укладання договору поставки сільськогосподарської продукції.

Розписка особи, яка від імені постачальника підписує договір поставки на закупівлю зернових або олійних культур, про ознайомлення з кримінальною відповідальністю за злочини у сфері господарської діяльності (бланк розписки).

Розписка про відсутність наміру звертатися до господарського суду з заявою про визнання підприємства банкрутом (бланк розписки для юридичної особи).

Згода на поширення інформації з обмеженим доступом.

Шановні керівники, звертаємо вашу увагу, що представники ваших підприємств при прийомі-передачі первинної документації та додатків до договору в офісі ТОВ СП "НІБУЛОН" або на філіях повинні мати при собі довіреність на прийом-передачу та паспорт.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.