З 09 жовтня 2014 р. на філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочато закупку сої від сільгоспвиробників та перших посередників.

З 09 жовтня 2014 р. на філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочато закупку сої від сільгоспвиробників та перших посередників. Оплата за поставлений Товар від посередників буде здійснюватися при наданні видаткових, податкових накладних між постачальником та виробником сільськогосподарської продукції та договору між ними, а також копій свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ, заповненої форми державного статистичного спостереження № 4-сг "Посівні площі сільськогосподарських культур під урожай 2014 року" (річна) з відміткою органу державної статистики про прийняття цієї форми.

З 09 жовтня розпочато приймання сої на філії «Новоодеська» від імені ТОВ «АК «Врадіївський» та на філії «Козацька» від імені ТОВ «Старобільський елеватор».

Для  укладення  договору  та  ознайомлення  з  умовами  постачання сої звертатися за телефонами: 0512-58-04-03 (відділ закупок), 05135-9-63-57 (ТОВ «АК «Врадіївський»), 06461 2-14-64 (ТОВ «Старобільський елеватор»).

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.