Увага! З 7:30 год 09.08.2019 при прийманні ріпаку на ПТ та філіях ТОВ СП "НІБУЛОН", а також на елеваторах ТОВ АК «Врадіївський», ТОВ «Колосівський елеватор», ТОВ «Старобільський елеватор» мінімальний вміст олії на суху речовину становить 41 %

Шановні постачальники!

Звертаємо Вашу увагу, що з 07:30 год 09.08.2019 при прийманні ріпаку на ПТ та філіях ТОВ СП «НІБУЛОН», ТОВ АК «Врадіївський», ТОВ «Колосівський елеватор», ТОВ «Старобільський елеватор» мінімальний вміст олії на суху речовину становить 41 %, базис – 44 % (у перерахунку на суху речовину).

У разі невідповідності застосовується знижка - 150 грн/т за 1 %. Автомобілі із вмістом олії на суху речовину нижче 41 % прийматися не будуть.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.