Увага! З 07:30 13.07.2019 р. визначення вмісту олії в ріпаку буде також проводитися при прийманні на філіях ТОВ СП «НІБУЛОН», ТОВ АК «Врадіївський», ТОВ «Колосівський елеватор», ТОВ «Старобільський елеватор»

  Шановні постачальники!

Повідомляємо, що з 07:30 13.07.2019 р. визначення вмісту олії в ріпаку буде також проводитися при прийманні на філіях  ТОВ  СП «НІБУЛОН», ТОВ АК «Врадіївський», ТОВ «Колосівський елеватор», ТОВ «Старобільський елеватор». Базис – 44 % в перерахунку на суху речовину. Мінімальне значення – 40 %. У разі невідповідності застосовуватиметься знижка – 150 грн/т за кожен відсоток.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.