Увага! Виявлено випадки шахрайства, закликаємо постачальників бути пильними

Шановні постачальники!

На превеликий жаль, ми вимушені проінформувати вас про виявлені нещодавно випадки шахрайських дій у відношенні деяких з наших контрагентів.

Особливо звертаємо вашу увагу на ситуацію, що сталася з господарством N, яке мало на зберіганні партію сільгосппродукції на одній з філій нашого підприємства. Так, до керівника господарства N звернулася група шахраїв, що представилась працівниками ТОВ СП «НІБУЛОН» (на сьогодні вже встановлено, що ніхто із співробітників ТОВ СП «НІБУЛОН» не мав відношення до цих осіб) та запропонувала при переоформленні продукції у власність нашої компанії забезпечити нарахування в адрес постачальника суттєвої надбавки до ціни, за умови отримання від постачальника винагороди готівкою. При цьому шахраї вимагали весь документообіг з ТОВ СП «НІБУЛОН» проводити лише через них та усі домовленості тримати в таємниці. У результаті шахраям вдалося підробити документи на товар, а також відкрити фіктивний банківський рахунок від імені господарства N і таким чином здійснити крадіжку грошових коштів у розмірі близько 17 млн грн.

Безумовно, діями шахраїв займаються відповідні органи, і ми щиро сподіваємося, що в найближчі терміни вони понесуть заслужене покарання. Але при цьому хочемо підкреслити наступне: господарство N стало жертвою шахрайських дій виключно тому, що пішло на контакт із шахраями, вступило з ними у змову з метою отримання неправомірної вигоди і сприяло їм у всьому, що вони робили!  

Ми закликаємо всіх постачальників бути пильними, а також чітко та неухильно дотримуватися принципів чесності та добропорядності! Безпека Вашого бізнесу залежить в першу чергу від Вас. Не беріть участі у сумнівних схемах, та використовуйте лише офіційні канали зв’язку та обміну інформацією – і у шахраїв не буде можливості Вас ошукати. Сподіваємося на Ваше розуміння та подальшу плідну співпрацю!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.