Шановні товаровиробники!

Вкотре хочемо Вам нагадати, що є тисячі шахраїв, які хочуть нажитися за Ваш рахунок на важкій праці хлібороба та незаконно заволодіти сільськогосподарською продукцією, яку Ви виростили.

Нам відомі непоодинокі випадки звернення товаровиробників із різних областей щодо шахрайських дій організацій, які паплюжать чесне ім’я нашої компанії, які підробляють документи, підписи, печатки і нечесними методами входять у довіру до товаровиробників та начебто купують сільськогосподарську продукцію для нашої компанії, а потім зникають.

ТОВ СП «НІБУЛОН» - українська компанія, яка працює виключно в правовому полі згідно законодавства України. В черговий раз наголошуємо, що наша компанія співпрацює лише з тими товаровиробниками, яких знає в обличчя, знає їх підпис, тому ніяких перемовин в телефонному режимі щодо підписання договору дистанційно ми не ведемо. Щодо укладання договору поставки ви можете звернутися до наших філій, які територіально ближче розташовані до вашого підприємства, та укласти там договір. Основною вимогою ТОВ СП «НІБУЛОН» є підписання договору поставки особисто директором або головою с/г підприємств в центральному офісі чи на філіях виключно у присутності фахівців нашої компанії. Тобто, якщо певні особи пропонують підписати договір іншим способом, є підстави вважати, що вас прагнуть ошукати. Також, під час підписання договору поставки ТОВ СП «НІБУЛОН» із товаровиробниками, обов’язковою вимогою є фотофіксація директора або голови в момент підписання договору. Ця процедура, в першу чергу, захищає Вас та є підтвердженням реальності укладання договору. З боку ТОВ СП «НІБУЛОН» договори поставки підписує лише одна особа, яка уповноважена на це за довіреністю. 

Наша компанія не буде нести відповідальність за шахрайські дії невстановлених осіб, яким ви довірили свою с/г продукцію. Ми хочемо вберегти вас від збитків.

Не втрачайте свою сільськогосподарську продукцію так легко. Будьте пильними і не піддавайтеся обману!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.