Шановні постачальники! Просимо Вас при здійсненні поставок у власність ТОВ СП "НІБУЛОН" звертати увагу на показник натури у ячменю.

Шановні постачальники! Просимо Вас при здійсненні поставок у власність ТОВ СП "НІБУЛОН" звертати увагу на показник натури у ячменю.

З 7.30 год 11.08.2021 на філіях "Новоодеська" та "Вознесенська" ячмінь з натурою нижче за 570 г/дм3 прийматися не буде - авто буде повернуто та запропоновано переадресацію вантажу на ТОВ "Колосівський елеватор" (адреса: 57030, Миколаївська обл., Веселинівський р-н, смт Токарівка (Кудрявцівка), вул. Незалежності, буд. 3). На інших філіях ТОВ СП "НІБУЛОН", у ТОВ "АК "Врадіївський" та ТОВ "Старобільський елеватор" мінімальний показник натури ячменю з 07.30 год 11.08.2021 становитиме 550 г/дм3. Авто з ячменем, з натурою нижче за мінімальний рівень, буде повернуто.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.