Щодо зміни системи нарахування знижок з ціни на продукцію, яка за показниками якості не відповідає базисним кондиціям

Шановні постачальники!

Ми високо цінуємо співпрацю з нашими партнерами та завжди докладаємо максимум зусиль для створення більш комфортних та вигідних умов співпраці для Вас!

Раді проінформувати Вас, що завдяки модернізації зернових комплексів та впровадженню сучасних енергозберігаючих технологій на ПТ та філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» нам вдалося підвищити ефективність роботи із зерном, що не відповідає базисним кондиціям. Завдяки цьому, ми маємо можливість дієво відреагувати на побажання наших постачальників та переглянути діючу систему знижок за невідповідність окремих показників якості встановленим базисам для культур ранньої зернової групи. Такий крок дозволить спростити розрахунок знижок та зменшити їх розмір, а значить зекономить Ваш час та кошти! Зі змінами Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Закупівельні ціни» у контекстному меню для кожної культури відповідно.

Сподіваємося на розвиток нашої плідної співпраці та досягнення нових успіхів разом!

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.