Щодо збільшення кількості випадків виявлення насіння карантинних бур’янів

Шановні постачальники!

ТОВ СП «НІБУЛОН» інформує Вас про збільшення кількості випадків виявлення  насіння карантинних бур’янів (амброзія, гірчак) у зерні врожаю 2018 року, що надходить на ПТ та філії товариства.

У зв’язку з цим просимо товаровиробників вжити заходи для запобігання потраплянню насіння карантинних рослин при збиранні врожаю, оскільки це може призвести до виникнення ускладнень при здачі зерна на ПТ та філії ТОВ СП «НІБУЛОН».

Задля уникнення непорозумінь та для уточнення інформації щодо якості зерна звертайтеся до відділу закупок за тел. (0512)-58-04-03 та до торгово-закупівельних відділів філій товариства.

Дякуємо за співпрацю!

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.