Щодо припинення комісійного визначення показників якості фахівцями компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» на період загальнонаціонального карантину

Шановні постачальники! 

На період загальнонаціонального карантину, спрямованого на попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій, комісійне визначення показників якості фахівцями ВТЛ на філіях, елеваторах та перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» проводитися не буде, задля збереження життя та здоров’я представників постачальників та співробітників ТОВ СП «НІБУЛОН». 

Нагадуємо, діє постанова Кабінету Міністрів України "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 16 березня 2020 р. № 215.

З усіх питань щодо якості сільгосппродукції звертатися за телефоном 0512-58-04-03 та на філії ТОВ СП «НІБУЛОН».

Бережіть себе та будьте здорові!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.