Щодо повернення авто зі вмістом протруєного зерна

Шановні постачальники! 

Останнім часом на перевантажувальному терміналі (м. Миколаїв) та філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» почастішали випадки повернень авто з зерном, в якому спостерігається вміст насіння з ознаками передпосівної обробки протруйниками. Такі партії зерна не можуть використовуватися на харчові та кормові цілі, а тому будуть повернені Постачальнику, який понесе додаткові логістичні та часові втрати.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність відокремленого зберігання посівних та товарних партій зерна! Недотримання правил розміщення, переміщення, поводження з протруєним насінням, а також неправильне використання інвентарю, навантажувачів, може призвести до потрапляння протруєного насіння до партії товарного зерна.

Оскільки наше підприємство має репутацію експортера високоякісної продукції, в подальшому до постачальників, які систематично, незважаючи на попередження, здійснюватимуть спроби завезти продукцію з протруєним зерном, будуть застосовані штрафні санкції та тимчасові обмеження співпраці.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.