Щодо повернення авто зі вмістом протруєного зерна

Шановні постачальники! 

Останнім часом на перевантажувальному терміналі (м. Миколаїв) та філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» почастішали випадки повернень авто з зерном, в якому спостерігається вміст насіння з ознаками передпосівної обробки протруйниками. Такі партії зерна не можуть використовуватися на харчові та кормові цілі, а тому будуть повернені Постачальнику, який понесе додаткові логістичні та часові втрати.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність відокремленого зберігання посівних та товарних партій зерна! Недотримання правил розміщення, переміщення, поводження з протруєним насінням, а також неправильне використання інвентарю, навантажувачів, може призвести до потрапляння протруєного насіння до партії товарного зерна.

Оскільки наше підприємство має репутацію експортера високоякісної продукції, в подальшому до постачальників, які систематично, незважаючи на попередження, здійснюватимуть спроби завезти продукцію з протруєним зерном, будуть застосовані штрафні санкції та тимчасові обмеження співпраці.

Новини компанії

До Дня пам’яті та примирення

До Дня пам’яті та примирення

Зi святoм Вeликoдня!

Зi святoм Вeликoдня!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.