Щодо обов’язкового інформування про проведення фумігації зерна у транспортному засобі

Шановні постачальники!

Просимо Вас зобов’язати водіїв, що перевозять продукцію з Вашого підприємства до філій та перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН», обов’язково інформувати бухгалтера з оперативного обліку, що проводить приймання та реєстрацію документів на філіях, а також охорону на території ЗМК, якщо поставка здійснюється на перевантажувальний термінал, про проведення фумігації зерна у транспортному засобі.

Необхідно надавати наступну інформацію:

-   дата проведення фумігації;

-   препарат, який було застосовано для проведення фумігації.

Суворо заборонено до моменту завершення дегазації направляти авто на візування у зв’язку з високою ймовірністю отруєння працівників лабораторії. Для вашої зручності ми готові надати можливість відстою вантажного транспорту із зафумігованим зерном на території ЗМК, якщо поставка здійснюється на ПТ, або у відстійнику на території зернового складу до моменту завершення дегазації.

Сподіваємося на розуміння з Вашого боку та подальшу плідну співпрацю!

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.