Щодо «Інструкції про ведення обліку й оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки на ТОВ СП «НІБУЛОН»

Шановні постачальники!

Повідомляємо Вам, що зернові склади ТОВ СП «НІБУЛОН» здійснюють свою діяльність та надають послуги у відповідності до «Інструкції про ведення обліку й оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки на ТОВ СП «НІБУЛОН», затвердженої відповідним наказом по товариству. 

Із повним змістом Інструкції Ви можете ознайомитися на корпоративному сайті компанії, у розділі «Інформація для постачальників» (дивитися тут), а також безпосередньо на філіях ТОВ СП «НІБУЛОН», які приймають на зберігання сільськогосподарську продукцію.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.