Щодо графіку оновлення закупівельних цін

Шановні постачальники!

У зв’язку з високою волатильністю цін на ринках сільськогосподарської продукції та враховуючи суттєві коливання вартості фрахту морських суден, повідомляємо вам, що компанія "НІБУЛОН" змінює графік оновлення закупівельних цін.

Період дії цін надалі встановлюватиметься наступним чином:

з 7:30 суботи по 7:29 вівторка

з 7:30 вівторка по 7:29 четверга

з 7:30 четверга по 7:29 суботи

Як тільки ситуація на ринку стабілізується, ми зможемо повернутись до попереднього звичного графіка зміни цін двічі на тиждень.

Компанія "НІБУЛОН" завжди прагне бути для вас стабільним, прогнозованим та надійним партнером, тому просимо всіх уважно слідкувати за оновленнями цін на сайті.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.