Найближчим часом розпочне роботу новий високотехнологічний перевантажувальний термінал у с. Тернівка Запорізької області

ТОВ СП «НІБУЛОН» ЗАПРОШУЄ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ ДО СПІВРОБІТНИЦТВА!

Шановні аграрії! Ми раді повідомити вам, що найближчим часом розпочинає роботу новий високотехнологічний перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області, який знаходиться за 45 км на північ від м. Запоріжжя.

Перевантажувальний термінал у с. Тернівка Вільнянського району стане третім підприємством компанії «НІБУЛОН» у Запорізькій області та створить доступ до сучасної інфраструктури зернового ринку для всіх сільгоспвиробників не лише Запорізької області, а й сусідніх регіонів. Наша компанія протягом багатьох років зберігає лідируючі позиції на зерновому ринку України, тому для українського сільгосптоваровиробника співпраця з нами – це, в першу чергу, можливість реалізувати сільськогосподарську продукцію за справедливими ринковими цінами, оперативна оплата, а також якісні послуги зі зберігання та доробки збіжжя.

Вигідне логістичне розташування філії «Тернівська» надасть вам безліч переваг:

●   скорочення затрат на транспортування зерна і оптимізація використання транспортних засобів

Вам не доведеться зазнавати значних логістичних витрат на транспортування збіжжя за сотні кілометрів через Запоріжжя, через дамбу гідроелектростанції до перевантажувальних терміналів у Біленькому та Кам’янці-Дніпровській, а також до портових міст України. Завдяки близькому розташуванню, адже ми  будуємо свої підприємства ближче до вас, та якісній організації роботи філії «Тернівська» ви зможете ефективно реалізовувати збіжжя, встигаючи за день зробити 3-4 рейси одним транспортним засобом (що, безумовно, є важливим фактором у період заготівлі). Завдяки скороченню плеча доставки підвищиться економічна вигода від використання малотоннажного транспорту та зменшиться залежність від найманого автотранспорту. А заощаджені кошти ви зможете інвестувати у розвиток вашого підприємства;

● економія часу

Ви зможете доставляти свою продукцію на наше підприємство 24 години на добу та 7 днів на тиждень, не втрачаючи при цьому час у чергах через великий потік вантажівок та теплові режими в містах. Завдяки використанню сучасного транспортного та лабораторного обладнання, процес приймання зерна на філії «Тернівська» від візування до вивантаження буде тривати не більше 40-50 хв;

зменшення навантаження на дорогах, поліпшення логістики регіону

Запорізька область єдина в Україні, де буде три надсучасних перевантажувальних термінала на Дніпрі. Там, де працюють підприємства «НІБУЛОНа», вантажівки із врожаєм долають набагато менші відстані, зменшуючи навантаження на дороги і мости. Наша компанія сьогодні робить усе для аграрного сектору, щоб зерно транспортувалося автотранспортом на незначні відстані, а дороги не руйнувалися;

● справедливі ринкові ціни на сільгосппродукцію у вашому регіоні

Збільшення перевезень сільськогосподарської продукції водним транспортом є одним із пріоритетних напрямів діяльності нашої компанії. Завдяки розвитку річкової логістики ми не лише знімаємо тисячі вантажівок з українських доріг, а й суттєво знижуємо затрати на транспортування збіжжя, що дозволяє пропонувати вам справедливі ринкові ціни на сільгосппродукцію у вашому регіоні.

Ознайомитися із закупівельними цінами на філії «Тернівська» ТОВ СП «НІБУЛОН» ви можете на офіційній інтернет-сторінці компанії www.nibulon.com, у розділі «Закупівля сільгосппродукції» – «Закупівельні ціни».

Побудований за останніми технологіями перевантажувальний термінал філії «Тернівська» має змогу приймати до 400 вантажівок на добу, потужність відвантаження на водний транспорт становить 12 тис. т, а обсяг одночасного зберігання сільгосппродукції на терміналі складає 76 тис. т.

Запрошуємо до співпраці за договорами поставки та зберігання виробників сільськогосподарської продукції: юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (у т. ч. неплатників ПДВ). Також повідомляємо про готовність до співпраці з одноосібними господарствами (фізичними особами).

Шановні сільгосптоваровиробники! Співпрацюючи з нами, ви нарешті зможете обійтися без послуг   оптових посередників та компаній-перевізників. Частка поставок на підприємства ТОВ СП «НІБУЛОН» від виробників сільськогосподарської продукції складає 86 %, і лише 14 % – від контрагентів, які обов’язково закуповують продукцію безпосередньо в сільгоспвиробників. Наша компанія сьогодні являє собою приклад успішної прямої співпраці з сільгосптоваровиробником, що піднімає український ринок зерна на новий прозорий рівень.Таким чином, кожен аграрій зможе бути учасником зовнішньоекономічної діяльності України!

Точна дата відкриття підприємства буде повідомлена на сайті компанії www.nibulon.com у розділі «Оголошення по закупівлі сільгосппродукції». Слідкуйте за нашими новинами.

 

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС ЗА АДРЕСОЮ:

Перевантажувальний термінал філії «Тернівська» ТОВ СП «НІБУЛОН»

с. Тернівка, Вільнянський район, Запорізька область

 

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК:

066-670-35-75 – менеджер із закупівлі зернових та олійних культур

 

Якщо у вас виникли питання, які не можна вирішити на місці, до ваших послуг наші висококваліфіковані фахівці в Миколаєві, які завжди нададуть вам необхідну допомогу. Телефонуйте за номерами:

(0512) 58 04 03 – відділ закупок (з питань укладення та супроводу договорів поставки, фінансові питання);

(0512) 58 04 17 – торговий відділ (консультації щодо закупівлі та зберігання                         сільськогосподарської продукції).

 

Бути нашими партнерами вигідно і зручно!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.