На жаль, почастішали випадки недобросовісного відношення деяких контрагентів щодо роботи з ТОВ СП «НІБУЛОН»

Шановні постачальники!

Ми вимушені проінформувати Вас, що почастішали випадки недобросовісного відношення деяких контрагентів щодо роботи з ТОВ СП «НІБУЛОН», а саме: здійснення поставки с/г продукції з протравленим насінням та повторний заїзд після повернення авто ВТЛ із спробою здійснити поставку в іншу зміну.

Усі контрагенти, які здійснюють поставки на ПТ, закодовані і працівники лабораторії не знають, яке саме підприємство реалізовує с/г продукцію. Результати аналізу якості поставленого товару виконуються нашою сертифікованою виробничо-технологічною лабораторією на ПТ або в будь-якій з філій ТОВ СП «НІБУЛОН» відповідно до чинного законодавства України.

Шановні партнери, кожен недобросовісний вчинок тягне за собою відповідальність. Задля недопущення таких ситуацій по контрагентах, які будуть намагатися здійснити вищевказані дії, будуть застосовуватися штрафні санкції або взагалі припинено співпрацю.

Шановні партнери! Сподіваємося на Ваше розуміння та подальшу плідну співпрацю!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.